نماینده شگفتی ساز آذربایجان در این فصل از رقابت های لیگ برتر، برای ادامه روند خوب نتیجه گیری خود فردا در دیداری دشوار مقابل پدیده خراسان قرار خواهد گرفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم پدیده خراسان و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز پنجشنبه در چارچوب دیداری حساس از سری رقابت های هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان کمالوند که به عنوان تیم شگفتی ساز این فصل از رقابت ها خود را مطرح کرده اند، برای ادامه روند خوب خود کار سختی مقابل شاگردان مهاجرانی خواهند داشت.

گسترش فولاد امروز در شرایطی مقابل پدیده قرار خواهد گرفت که این تیم مشهدی اولین شکست خود را مقابل گسترش در دیدار رفت چشید.

پدیده که دومین سال حضور خود در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد سال گذشته در دو بازی رفت و برگشت و یک بازی جام حذفی موفق به پیروزی مقابل گسترش شد. اما آنها در بازی رفت با ۴ گل مغلوب شاگردان فراز کمالوند شدند. گسترش که در ماه‌های گذشته یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال ایران بوده است و نتایج بسیار مثبتی به دست آورده و حریفان خود را با نتایج پرگل شکست داده است، امیدوار است اولین برد خود در مشهد را مقابل پدیده به دست بیاورد تا به روند مثبت تیم‌های تبریزی در این فصل از رقابت‌های لیگ ادامه بدهد.

گسترش بدون مشکل خاصی به مشهد رفته و بعد از زیارت بارگاه امام رضا از ساعت ۱۷:۳۰ بازی دشوار خود را مقابل تیم خوب پدیده آغاز خواهد کرد.

رضا مهاجری، سرمربی تیم پدیده هم در نشست خبری خود قبل از آغاز بازی گفته است: تمام توان خود را برای شکست دادن گسترش فولاد و جبران نتیجه دور رفت به کار می‌گیریم. اگر گسترش فولاد از وجود محمد ابراهیمی بهره می‌برد در تیم ما نیز محسن یوسفی حضور دارد که گلزنی قهار است، با نقاط ضعف و قوت گسترش کاملا آشنا هستیم و ابراهیمی را نیز مهار می‌کنیم.

در حال حاضر تیم گسترش فولاد تبریز با کسب ۳۷ امتیاز از ۲۵ بازی گذشته خود در رتبه هفتم جدول رده بندی جای گرفته است و پدیده هم با ۳۳ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان کمالوند می توانند به روند صعودی خود در لیگ برتر ادامه داده و خود را به عنوان مدعی کسب سهمیه در همین فصل مطرح کنند یا شاگردان مهاجرانی باز هم در مشهد حریف تبریزی شان را با شکست بدرقه خواهند کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :