سرمربی صبا گفت: فکر می کنم صحبت در باره تراکتورسازی صحیح نباشد و این تیم در چند هفته اخیر در وضعیت خیلی خوبی داشته است.

به گزارش تبریزمن، علی دایی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: با اینکه خیلی دیر شده است  اما سال نو را دوباره تبریک می گویم. فکر می کنم صحبت در باره تراکتورسازی صحیح نباشد و این تیم در چند هفته اخیر در وضعیت خیلی خوبی داشته است. درباره هواداران پرشور این تیم نیز نباید توضیح دهم زیرا یکی از عوامل توفیق این تیم هستند.

وی ادامه داد: با توجه به نتایج درخشان و سوابق خوبی که در هفته های اخیر تراکتور به جای گذاشته است رقیب بسیار سختی برای ما خواهد بود اما خداراشکر ما هم بلد هستیم با تیم های بزرگ چگونه بازی کنیم با عرض پوزش از تمام تراکتوری ها آمده ایم که سه امتیاز بازی را از آن خود سازیم و فردا به دنبال برد هستیم.

سرمربی صبا خاطرنشان کرد: خوشبختانه بعد از چند هفته عدم نتیجه گیری در هفته گذشته نتیجه خوبی گرفتیم و تلاش می کنیم این روند را از بازی فردا تا پایان فصل ادامه دهیم.

دایی خاطرنشان کرد: ما مدت ها بود که به این برد نیاز داشتیم و خدا کمک کرد تا سایپا را با نتیجه خوب شکست دهیم. با توجه به اینکه در تیم ما بچه های جوان زیاد داریم آنها نتوانستند خواسته های ما را در بازی های قبل برآورده  کنند. در حال حاضر حضور نفرات باتجربه خیلی از نظر روحی و روانی به ما کمک کرده است. به این ترتیب توانستیم بازی خوبی انجام دهیم البته نتیجه دست آن بالایی است و هرچه خدا بخواهد همان می شود. مطمئنا برد در این بازی ما را مجدد به مدعیان کسب سهمیه لیگ آسیا اضافه می کند، وی افزود: خوشبختانه محروم و مصدوم نداریم،

سرمربی صبا بیان داشت: ما مبالغه نمی کنیم و با توجه به حرف هایی که با بچه ها کرده ایم و تمریناتی که انجام داده ایم تنها به فکر سه امتیاز هستیم. اگر یک امتیاز کسب کنیم رتبه مان تغییر نمی کند و در همان جای سابق می مانیم اما برای کسب سهمیه آسیایی فقط باید به برد فکر کنیم. سعی می کنیم هم بازی خوبی انجام دهیم و هم سه امتیاز را از آن خود سازیم.

وی اذعان داشت: خیلی دلم روشن است که فردا نتیجه خوبی می گیریم.

دایی گفت: من همیشه تیم های تبریزی را تیم های خودم می دانم و طرفدار تراکتورسازی هستم. طرفداران این آدم ها لیاقتشان خیلی بیشتر از این حرفهاست. همیشه افتخار کردم که یک آذری هستم اگر ما را بخواهند ما حتما می آییم و اینجا خدمت می کنیم. الان ماشین سازی در لیگ یک هم شرایط مساعدی دارد و امیدوارم نتایج خوبی بگیرد.

وی درباره برگزاری تمام مسابقات لیگ در روزی غیر از مسابقه دربی تصریح کرد: ما که در سازمان لیگ تصمیم گیرنده نیستیم. فکر می کنم شنبه هم یک بازی باشد. فکر می کنم دو، سه هفته مانده به پایان مسابقات همزمان برگزار می شود.

دایی درباره قرعه کشی جام  جهانی بیان داشت: خداراشکر در گروهی قرار گرفته ایم که شرایط بهتری دارد و رقبای خود را در سال های قبل چهار، پنج بار برده ایم. تیم ما از نظر تاکتیکی و گروهی می تواند همه تیم های این گروه را شکست دهد. امیدوارم مسایلی که آرامش تیم ملی را به هم می زند همه برطرف شود. الان شرایط به گونه ای است که به خاطر شادابی جامعه باید تلاش کنیم و به تیم ملی کمک کنیم تا به موفقیت دست یابیم.

سرمربی صبا در خاتمه اذعان داشت: نمی توانیم هیچ شهری را با تبریز مقایسه کنیم. تبریز تیم هایی چون تراکتورسازی و ماشین سازی را داشته است و همیشه تبریز و آذربایجان شرقی جزو بهترین ها بوده اند. بزرگترین پتانسیلی که تراکتورسازی دارد هواداران این تیم هستند و باید تشکر  کنیم از همان تعداد اندکی که عاشق فوتبال هستند و در کنار ما می آیند و به تیم دلگرمی می دهند. در بعضی شهرها مثل تبریز و انزلی نمی توان مردم را از فوتبال جدا کرد. اگر باشگاه صبا فعالیت خود را در قم بیشتر کند و مسوولان شرایطی را به وجود آورند که باشگاه در قم فعالیت داشته باشد مطمئنا این در شهر قم نیز تاثیر می گذارد. شما می بینید که در خیلی از شهرها همه طرفدار قرمز و آبی هستند اما در تبریز نسبت هواداران تراکتور به این تیم ها شاید ۹۵ درصد به ۵ درصد باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :