سرمربی تراکتورسازی گفت:فکر می کنم قضاوت ها اکنون عوض شده است و نگاه ها تغییر کرده است.

به گزارش تبریزمن،امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل صبا اظهار داشت: باید تشکری قبل از هرچیز داشته باشم از تیم پژوهشی مان که در بازی با ذوب آهن عملکرد فوق العاده ای داشتند و سبب پیروزی ما شدند.

وی ادامه داد: فکر می کنم قضاوت ها اکنون عوض شده است و نگاه ها تغییر کرده است همین امر باعث شده که انگیزه بیشتری داشته باشیم و هواداران آذری با علاقه بیشتری تیم را زیر نظر داشته باشند. تیم تراکتورسازی به هماهنگی تاکتیکی رسیده است و این ماحصل زحمات و فشارهایی بوده که از ابتدا داشته است. در ابتدای کار کمی کم لطفی دیدیم و این باعث شد دیرتر به هدف خود برسیم اما از همه تشکر می کنم که باعث شدند تراکتور روند روبه رشد داشته باشد. من قلعه نویی در این میان کمترین نقش را دارم البته نتیجه دست خداست.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در دوره قبل که من در اینجا بودم یکی از خواسته هایم این بود که تیمی بسازیم در جام باشگاه های آسیا زنگ تفریح نباشیم و مدعی باشیم. مهم ترین مساله این است که ما طرفداران خوبی داریم و زمین مان زمین خوبی شده است. بچه ها در جام باشگاه آسیا خیلی خوب ظاهر شدند و  حتی در بازی ای که باختیم هم عملکرد خوبی داشتند صبا هم تیم بسیار خوبی است و به خاطر شرایطی که داریم پیش از این نیز بازی های این تیم را آنالیز کرده بودیم اما حضور تماشاگران کمک زیادی به ما کرده است. آنها خط هافبک بسیار قوی دارند و اگر ارتباط این خط را با دیگر خطوط از کار بیندازیم می توانیم برنده شویم.

وی افزود: زمان استراحت ما نسبت به حریف کمتر بود به همین خاطر ما برای این بازی فقط ریکاوری داشتیم و زمان استراحت مان کم بود . در مجموع امیدوارم بازی خوب شود و اگر سه امتیاز مسابقه را از آن خود سازیم قطعا شرایط مان در جدول خیلی بهتر از قبل خواهد شد.

قلعه نویی تصریح کرد: خیلی راحت می شد یک هفته بازی ها را جابه جا کنند و اگر بازی ها در روز اول خرداد هم تمام می شد هیچ اتفاقی نمی افتاد. تنها در این شرایط تیم های حاضر در لیگ قهرمانان با شرایط بهتری به کار خود ادامه می دادند. ما الان دو، سه بازیکن مصدوم داریم و نفراتی چون بختیار و سروش را استراحت دادیم.

وی درباره شرایط امتیازگیری تراکتور در این مدت ادامه داد: ما از نظر نتیجه ایده آل بودیم هرچند در یکی، دو بازی می توانستیم بهتر عمل کنیم اما یادتان باشد ما تیم یازدهم جدول بودیم. اگر آن انرژی را در اول فصل نمی گرفتند ما می توانستیم زودتر به شرایط ایده آل برسیم. همچنین اگر اردوی ترکیه مان لغو نمی شد باز هم می توانستیم زودتر به سیستم خود برسیم. در اوایل کار دیده بودید که چه فضایی برای سربازان ایجاد شده بود سربازی که اکنون با دست مصدوم و گونه مشکل دار بازی می کند، می بینید که قبل چقدر مورد انتقاد بود. من امیدوارم در آینده این فضاسازی برای کسی جور نشود.

قلعه نویی اذعان داشت: من بارها گفته ام که تراکتور را باید به خاطر تراکتور دوست داشت. با سابقه ۳۶ ساله ای که در فوتبال دارم می گویم حتی اگر کسی را دوست ندارید به خاطر تیم تان بابت مسوولیتی که قبول کرده باید از او حمایت کنید. شما ها کنکاش کنید و علت یابی کنید که چرا این اتفاقات می افتد. قبلا دیدید که با تونی هم چه برخوردهایی شد اما نباید به خاطر منافع این برخوردها صورت گیرد.

وی افزود: از هوادارانی که به اصفهان آمدند و ما را تشویق کردند تشکر می کنیم. همچنین امیدواریم دیگر چنین اتفاقی نیفتاد و خداراشکر که آن جوان به زندگی بازگشت. شما دیدید که مهدی تاج مصاحبه کرد و گفت: با توجه به نتایج ذوب آهن و تراکتورسازی سهمیه ما برای سال آینده حفظ شده است. امیدوارم آنقدر نتایج مان خوب باشد که دوستان را مجاب کنیم که همچنان پرشورها در ورزشگاه حضور داشته باشند این همه سرمربی و مدیرعامل آمدند و فقط تراکتور باقی ماند. برای خودمان عجیب بود که زمان فرشاد پیوس و فراز کمالوند تراکتور لیگ یکی بود اما ۸۰هزار تماشاگر بازی های این تیم را می دیدند. باید از تیم حمایت شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :