سرویس ورزشی: محمد ایرانپوریان مدافع تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص تساوی مقابل صبای قم گفت: نیمه اول به هیچ عنوان بازی قابل قبولی از خود به نمایش نگذاشتیم. فکر کنم در این ۱۰ دیدار اخیر، بدترین بازی را در نیمه اول انجام دادیم. ولی در نیمه دوم کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان گوش زد کرد و به همین دلیل توانستیم هم موقعیت خلق کنیم و نبض بازی را به دست بگیریم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه نیمه دوم بازی دست ما بود ولی متأسفانه روی تک موقعیتی که داشتند با اشتباهی که صورت گرفت توانستند به گل برسند و سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم.

ایرانپوریان بیان کرد: بازیکنان صبا در صحنه هایی که اصلا برخوردی وجود نداشت و خطایی رخ نداده بود خودشان را زمین می انداختند که واقعا جای تعجب دارد. ولی ما بازی جوانمردانه را انجام می دادیم که همین موضوع باعث می شد بازی خوبی از دو تیم شاهد نباشیم.

وی ادامه داد: قطعا نباید روحیه خودمان را ببازیم. زمان زیادی داریم تا بتوانیم با حمایت هواداران و پیروزی در بازی های پیش رو سهمیه آسیا را بگیریم و حتی خود را به بالای جدول بکشیم. امیدواریم در بازی های بعد با قدرت و تمرکز بیشتری ظاهر شویم و اشتباهات خود را کمتر کنیم تا به هدف خود نزدیک تر شویم.

مدافع سرخ پوشان در خصوص بازی با الهلال عربستان اظهار داشت: زمان خیلی کمی برای ریکاوری و استراحت داشتیم. شرایط خیلی سخت شده است چرا که بازی ها به هم نزدیک تر شده اند. ولی کادر فنی و کادر پزشکی برای این دیدار برنامه ریزی های لازم را انجام داده اند تا بتوانیم آمادگی لازم را کسب کنیم. الهلال تیم بسیار قوی می باشد و برای صعود به دور بعد نباید حریف خود را دست کم گرفت


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :