شاگردان رسول خطیبی این هفته می توانند به عنوان یکی از سه تیم بالای جدول فاصله خود را با تیم های تعقیب کننده افزایش داده و راه آسانتری در ادامه مسیر صعود به لیگ برتر داشته باشند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی و نساجی مازندران از ساعت ۱۶:۴۵ فردا (دوشنبه) در چارچوب دیداری حساس از سری رقابت های هفته سی و چهارم مسابقات لیگ آزادگان در استادیوم یادگارامام تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

سبزقبایان که با عملکرد خوب و نتایج بهتری که نسبت به نیم فصل اول مسابقات به دست آورده اند، این روز ها از اصلی ترین مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر به حساب آمده و امید های بسیار زیادی را در دل فوتبال دوستان استان برای حضور سومین نماینده آذربایجان در سطح اول فوتبال کشور ایجاد کرده اند.

در حال حاضر ماشین سازی با کسب ۵۵ امتیاز از ۳۳ بازی قبلی در رتبه دوم جدول بیست تیمی رقابت های لیگ یک و پشت سر پیکان ۶۱ امتیازی جای گرفته است. پیکانی که این روز ها نتایج چندان خوبی به دست نیاورده و فاصله زیادی که با تیم های تعقیب کننده ایجاد کرده بود، رفته رفته در حال از بین رفتن است.

تیم های مس کرمان و خونه به خونه نیز با ۵۳ امتیاز نزدیک ترین تعقیب کننده های ماشین سازی هستند که تیم کرمانی روند سینوسی ای دارد اما خونه به خونه با آمدن حمید درخشان دچار بحران شده و موقعیت خوب خود در رتبه دوم جدول را نیز از دست داده است.

فجر سپاسی، مس رفسنجان، نفت آبادان و همینطور نساجی مازندران هم دیگر تیم های امیدوار به صعود هستند که فاصله زیادی با ماشین سازی ندارند و در هفته های باقی مانده می توانند برای این تیم مشکل ساز شوند.

نساجی که این هفته در تبریز به مقابله با شاگردان خطیبی خواهد پرداخت، هم اکنون ۴۸ امتیازی است و همچنان امیدوار به صعود…

در صورتی که نماینده مازندران بتواند ماشین سازی را در تبریز شکست دهد، کلیه معادلات صعود به هم ریخته و جواب آن ها به هفته های آینده موکول خواهند شد. اما اگر سبزقبایان در دیدار خانگی شان در برابر هواداران پرتعداد و متعصب خود به سه امتیاز کامل دست یابند، می توان احتمال صعودشان بیش از ۵۰ درصد دانست.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان خطیبی می توانند یکی از تاثیرگذارترین سه امتیازهای تاریخ ماشین سازی را برای بازگرداندن این تیم به سطح اول فوتبال کشور و معرفی نسل جدیدی از رقابت و هوادارای به فوتبال ایران بدست آورند یا اینکه این آرزو و خواسته فوتبال دوستان تبریزی همچنان در هاله ای از ابهام باقی مانده و تکلیف برآورده شدنش به هفته های آینده موکول خواهد شد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :