به گزارش تبریزمن، کاروان الهلال روز گذشته برای دیدار با تراکتوسازی وارد دوحه شد. دیدار دو تیم ساعت ۱۹:۰۵ روز سه شنبه هفته جاری در استادیوم الغرافه در دوحه برگزار خواهد شد.

زمان نشست خبری پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و الهلال عربستان اعلام شد. بر اساس اعلام ناظر دیدار این نشست از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت محلی و ۱۴ به وقت ایران در هتل اس تی رجیس( محل اقامت تیم میزبان )برگزار می شود.

جلسه هماهنگی بازی نیز صبح فردا ساعت ۱۱ به وقت محلی و ۱۲:۳۰ به وقت ایران در همان هتل برگزار می گردد.

ناظر بازی تیم های تراکتورسازی و الهلال عربستان با حضور در تمرین تیم وضعیت استقبال و میزبانی باشگاه عربستانی را مورد ارزیابی قرارداد. ناظر این دیدار با حضور در تمرین تیم دقایقی با سرمربی تیم به گفتگو پرداخت

امیر قلعه نویی سرمربی تیم در خصوص حساسیت این دیدار با ناظر بازی صحبت کرده و اظهار داشت علی رغم اعمال نفوذ عربستانی ها در تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر بازی در کشور ثالث امیدواریم کار در همین بخش تمام شود و این اعمال نفوذ در زمین مسابقه صورت نگیرد.

تیم تراکتورسازی تبریز که اردوی پیش از بازی خود مقابل الهلال عربستان را در شهر دوحه قطر برپا کرده است دیروز اولین تمرین خود را در این شهر برگزار کرد.

طبق هماهنگی های انجام شده تراکتورسازان دیروز از ساعت ۱۹ به وقت محلی اولین برنامه تمرینی خود را در زمین تمرین باشگاه الغرافه برگزار کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :