سرویس ورزشی: سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی تبریز، در آستانه بازی با نساجی مازندران گفت: خوشبختانه بعد از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان بازیکنان با روحیه بسیار بالایی در تمرینات حاضر شدند. نفت چند هفته پشت سر هم نباخته بود و به همین دلیل ارزش پیروزی ما مقابل این تیم افزایش یافت.

وی ادامه داد: موقعیت های زیادی داشتیم که با توجه به شرایط بازی و دقت کم بازیکنان نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. انشالله سه بازی که در تبریز داریم، با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران پرشور تیم ماشین سازی بتوانیم به پیروزی برسیم تا برنامه صعود به لیگ برتر به هفته های آخر نماند.

علوی اظهار داشت: امروز بازی سختی در ورزشگاه یادگار امام انجام خواهیم داد. نساجی بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی در اختیار دارد، ولی با توجه به اینکه برای صعود به سه امتیاز این بازی احتیاج داریم نباید اشتباه کنیم و باید از تک تک موقعیت های خود استفاده کرد.

وی در خصوص حمایت و حضور هواداران بیان کرد: هواداران و فوتبال دوستان استان همیشه تیم را شرمنده کرده اند. با توجه به حساسیت شرایط جدول و سختی بازی ها از همه آنها می خواهم در ورزشگاه حاضر شوند تا به عنوان یار دوازدهم با حضور و حمایت آنها بتوانیم سه امتیاز را در تبریز کسب و راه صعود به لیگ برتر را هموار تر کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :