به گزارش تبریزمن، در خبری فوری از رسانه‌های قطر، دیدار الهلال عربستان مقابل تراکتورسازی که قرار بود در ورزشگاه ثانی بن جاسم باشگاه الغرافه برگزار شود به ورزشگاه باشگاه قطر منتقل شد. رسانه‌های قطر علت این تغییر را عدم امادگی ورزشگاه الغرافه بیان کردند.

جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و الهلال عربستان از ساعت ۱۱ به وقت محلی در هتل اس تی رجیس شهر دوحه برگزار شد.

در این جلسه یک ساعته در خصوص شرایط برگزاری دیدار دو تیم تصمیم گیری های لازم صورت گرفت. بر اساس اعلام ناظران دیدار تراکتورسازان در این دیدار یکدست قرمز پوش و الهلال نیز با پیراهن های آبی بازی می کنند. همچنین دروازه بان الهلال با لباس مشکی و دروازبان تیم تراکتورسازی با لباس یکدست زرد رنگ بازی می کنند.

طبق اعلام ناظر بازی تماشاگران دو تیم می توانند پرچم های کشور و تیم خود خود را برای حمایت به ورزشگاه آورند.

همچنین، بنا بر اعلام رسانه های سعودی آخرین معاینات روی پای آلتون آلمیدا بهترین مهاجم الهلال نشان داد که این بازیکن به دیدار حساس سه شنبه هفته جاری مقابل تراکتورسازی ایران که در دوحه برگزار می شود نخواهد رسید. آلمیدا زننده هر دو گل الهلال مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا بود که برای این تیم سعودی ۴ امتیاز به همراه داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :