سرویس ورزشی: رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بعد از برد دقایق پایانی تیمش در برابر نساجی مازندران در گفتگو با تبریزمن گفت:‌ از همه هواداران باغیرت و متعصب ماشین سازی تشکر میکنم چرا که این تماشاگرانی که به استادیوم آمده بودند هواداران واقعی فوتبال آذربایجان هستند به دلیل اینکه فوتبال استان را درک میکنند.

وی افزود : اگر ماشین سازی به لیگ برتر صعود کند سرخابی های پایتخت هر کدام ۳ بار به تبریز خواهند آمد و شور و شوق در بین هواداران بیشتر خواهد شد ، من دست تک تک هواداران را میبوسم چرا که از دقیقه یک تا ۹۵ تیم را تشویق کردند و این تشویق ها باعث شدند تا تیم ما در دقیقه نود به گل برسد و خواهش میکنم که در بازی های بعدی این استادیوم را پر کنند چرا که ماشین سازی این روز ها مهم ترین بازی های فوتبال استان را برگزار میکند.

رسول خطیبی در ادامه از سردار نظمی تشکر کرد و گفت :‌ مدیر کل ورزش و جوانان استان، استادیوم یادگار امام را برای این هفته محیا کردند و آقای ششگلانی و هیئت فوتبال که در هفته های گذشته خیلی به ما کمک کرده اند و استادیوم باغشمال را برای تمرین به ما داده اند و از آقای دکتر سهرابی و آقای دکتر دبیری که به ما روحیه می دهند تشکر ویژه ای دارم.

وی بیان کرد: امیدوارم که در بازی های بعدی این استادیوم را پر ببینیم و جشن قهرمانی بگیریم، یک تیم دیگر از استان ما به لیگ برتر می آید و اگر بخواهیم جشن قهرمانی بگیریم باید استادیوم را پر ببینیم و جشن صعود را با حضور بیش از ۷۰ هزار هوادار برگزار کنیم. همچنین اگر به لیگ برتر صعود کنیم قطعا قطب فوتبال ایران خواهیم بود.

سرمربی ماشین سازی در خاتمه صحبت هایش ضمن تشکر از دکتر نجفی شهردار تبریز عنوان کرد : اگر این تیم به لیگ برتر صعود کند زیر سایه دکتر نجفی بوده است چرا که ماشین سازی در لیگ یک جای شهرداری را گرفت و انشالله ما هم سعی و تلاش خودمان را خواهیم کرد تا در ۴ بازی باقی مانده سربلند شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :