سرویس ورزشی: فردین عابدینی مدافع جوان و آینده دار تیم تراکتورسازی که هم اکنون در اردوی سرخ پوشان در دوحه قطر حضور دارد، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص وضعیت تیم برای این بازی گفت: طبق برنامه ریزی، امروز یک جلسه در نظر گرفته شده بود که کادر فنی آخرین نکات را به بازیکنان گوش زد کرد.

وی ادامه داد: همه بازیکنان تمرین با نشاطی را انجام دادند. تیم حساسیت این بازی را درک کرده است و به همین منظور با تمام توان وارد میدان خواهیم شد. چرا که بی خود و بی جهت میزبانی را از دستمان گرفتند و امنیت کشورمان را زیر سوال بردند.

عابدینی افزود: با کمک خدا، دعای هواداران و تلاش بازیکنان و کادر فنی فردا درون زمین جواب محکمی به بی احترامی سعودی ها خواهیم داد تا با پیروزی و کسب سه امتیاز سربلند به تبریز بازگردیم.

وی اظهار داشت: الهلال از بازیکنان، کادر فنی باتجربه و بزرگی برخوردار است. همچنین امکانات آنها قابل مقایسه با ما نیست. ولی ما تراکتورسازی هستیم و تا اینجای کار توانسته ایم رقیبان خود را یکی یکی کنار بگذاریم. الهلال نیز یکی دیگر از رقیبان ما می باشد و قطعا برای صعود به مرحله بعد به امتیاز این بازی احتیاج داریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :