سرویس ورزشی: اکبر آفاقی مهاجم بومی تیم ماشین سازی که به عنوان تعویض طلایی خطیبی وارد میدان شد و توانست پنالتی بگیرد، در گفتگو با تبریزمن در خصوص بازی دیروز گفت: طی هفته تمرینات فشرده ای برای بازی دیروز انجام داده بودیم. کادر فنی نقاط ضعف و قوت تیم نساجی مازندران را مثل دیگر تیم ها به ما گوش زد کرده بود.

وی ادامه داد: نیمه اول موقعیت های زیادی را از دست دادیم، کادر فنی بین دو نیمه صحبت های لازم را انجام دادند تا بازیکنان در ادامه بازی از آنها استفاده کنند. نیمه دوم بازی زیاد جالبی از تیم نساجی شاهد نبودیم و به همین دلیل وقت های زیادی تلف شد.

آفاقی افزود: از رسول خطیبی سرمربی تیم و دیگر اعضاء کادر فنی تشکر می کنم که به من اعتماد و در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی روانه میدان کردند. صحنه خطایی که داخل محوطه جریمه روی من انجام شد کاملا پنالتی بود و بازیکن نساجی با من برخورد کرد.

مهاجم جوان و آینده دار سبز پوشان اظهار داشت: پیروزی در این دیدار شرایط را برای صعود بهتر کرد. حضور هواداران در استادیوم نیز انرژی خیلی زیادی به بازیکنان داد. قطعا در دیدار های آینده  انتظار داریم ورزشگاه را پر ببینیم. چرا که بعد از تراکتورسازی و گسترش فولاد، ماشین سازی دیگر نماینده استان نیز در راه لیگ برتر می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :