به گزارش تبریزمن، هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا شامگاه امروز سه شنبه با برگزاری دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی ایران و الهلال عربستان در ورزشگاه القطر شهر دوحه پیگیری شد.

در این دیدار که به قضاوت «پیتر گرین» از استرالیا برگزار شد، شاگردان امیر قلعه نویی برای تداوم صدرنشینی خود تلاش کردند اما در نیمه اول نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه حریف عربستانی ایجاد کنند.

تیم الهلال هم که با ۸ امتیاز در رده دوم و پس از تراکتورسازی قرار گرفته بود در نیمه اول این بازی مانند حریف ایرانی خود صاحب موقعیت چندانی نشد تا در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم، توپ و زمین در اختیار تراکتور سازی بود و سرانجام توانست در دقیقه ۶۶ گل برتری را وارد تیم عربستانی کند. آلویز نانگ با ضربه سر، زننده این گل بود.

در دقیقه ۸۲ بازی نیز، پاس آلویز نانگ در محوطه جریمه به فرزاد حاتمی رسید و این بازیکن با یک چرخش و جاگذاشتن مدافع، گل دوم تراکتورسازی را به ثمر رساند.

با این دو گل، تراکتورسازی با ۱۲ امتیاز صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرد.

الهلال عربستان:
خالد شراحیلی، دیگائو (۷۱ – محمد شلهوب)،ناصر الشهرانی، سعودکریری( ۷۶ – یاسر قحطانی)، ادواردو، نواب العابد، محمد البورایک، سلمان الفرج، کوآک تائه هی، محمد جحفالی و یوسف السالم سرمربی: جورجیوس دونیس

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری ـ محمد ایران‌پوریان، شجاع خلیل‌زاده، خالد شفیعی، سعید آقایی ـ سینا عشوری، مهدی کیانی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آلویز نانگ(۸۵ – کاردوسو)، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :