رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز از انفعال فدراسیون فوتبال کشورمان در برابر زیاده خواهی عربستان مبنی بر برگزاری بازی های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های باشگاهی ایران و عربستان در کشور ثالث به شدت انتقاد کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تبریز، سعید حاجی زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه زیاده خواهی عربستان در این موضوع به کرسی نشست و هیچ اعتراضی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان در برابر رای AFC  نشد و این در حالیست که انتظار می رفت فدراسیون فوتبال ایران رفتار فعالانه و مطابق با مصالح ملی را اتخاذ و عملیاتی می کرد.

وی به مشکلات امنیتی در عربستان اشاره کرد و گفت: حادثه تلخ منا را هنوز فراموش نکرده ایم ضمن اینکه هراز چند گاهی انفجار بمب هایی در عربستان گزارش می شود که همه اینها بیانگر وجود ناامنی در خود عربستان است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلانشهر تبریز با تاکید بر اینکه ایران از امنیت کامل برخوردار است، اضافه کرد: میزبانی تراکتورسازی و دیگر تیم های ایرانی حاضر در رقابت های آسیایی حق مسلم آنهاست و دستکم باید مراتب زیاده خواهی عربستان به فیفا منعکس و پیگیری ها تا حصول نتیجه مطلوب ادامه پیدا می کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :