به گزارش تبریزمن، عبدالله ویسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید موفقیت تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را تبریک بگویم. تراکتورسازی وضعیت خوبی نداشت و با حضور قلعه نویی شرایط برای این تیم بهتر شده است. امیدواریم دو نماینده ای که از کشورمان به مرحله بعد صعود کرده اند یکی قهرمان آسیا شود.

وی افزود:برای فردا برای هر دو تیم به خصوص برای ما سخت و حساس می باشد. چرا که بالای جدول قرار داشته و نیم نگاهی به قهرمانی داریم. گسترش فولاد تیمی قابل احترام بوده و فوتبال زیبایی ارائه می دهد ولی در بازی فردا قطعا برای سه امتیاز بازی خواهیم کرد و به همین دلیل نیز نباید اشتباه کنیم.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: وضعیت مناسبی داریم. برای قهرمانی زود است که بگوییم چه تیمی قهرمان می شود. بازی به بازی پیش می رویم و خوشبختانه روند بسیار خوبی داریم. تمام تلاش خود را برای موفقیت در لیگ امسال انجام می دهیم. چند تیم بالای جدول برای قهرمانی و کسب سهمیه می جنگد که ما نیز یکی از آنها هستیم.

ویسی تصریح کرد: اهدافی که اول فصل داشتیم را تغییر دادیم و در حال حاضر برای قهرمانی می‌جنگیم و از اینکه پرسپولیس در صدر جدول قرار گرفته است نگرانی نداریم و تلاش می‌کنیم که رتبه حال حاضر خود را حفظ کرده و به قهرمانی و یا کسب سهمیه آسیا امیدوار باشیم.

وی سپس ادامه داد: مهم نیست که چه تیمی بالای سر ما است و چه تیمی پایین ما، مهم این است که پایان فصل چه نتایجی به دست آید و ما برای کسب جایگاه خوب در پایان فصل تلاش می کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد مصدوم ها و محروم های تیمش گفت: میثم دورقی فردا محروم است و شکر خدا مصدوم هم نداریم و تمام نفرات آماده این بازی مهم و حساس هستند.

وی با اشاره به حمایت هواداران تراکتورسازی از تیم گسترش فولاد تصریح کرد: هواداران تبریز عالی و فوق العاده هستند. جایگاه آنها در آسیا تک است. اگر فردا استادیوم مملو از تماشاگر باشد دوست دارم بازی زیبایی از دو تیم را شاهد باشند. هیچ موقع از هواداران تبریز بد دهنی و ناسزا نشنیده ام.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هواداران تراکتورسازی هم‌اکنون در ابرها هستند و از پیروزی‌های تیمشان در لیگ قهرمانان آسیا خوشحال هستند.

ویسی درباره امید تیم استقلال خوزستان برای قهرمانی در لیگ پانزدهم گفت: ما در نیم فصل اول قهرمان شدیم اما در حال حاضر جدول دست به دست می‌شود و به تیمی که ادعا داشته باشد قهرمان لیگ برتر می‌شود حتی یک تکه قند هم نمی‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد غایبان تیمش برای دیدار فردا بیان کرد: میثم دورگی تنها غایب ما در دیدار فردا است که به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیم‌مان را همراهی کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :