فراز کمالوند در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی فردا بسیار سخت و حساس است. استقلال خوزستان هفته ها در صدر جدول قرار گرفته است و تیمی که مدت زیادی بالای جدول بماند نشان می دهد که توانایی فنی زیادی دارد. اما ما هم گسترش فولاد هستیم و اگر زمین بازی مثل زمین چمن بنیان دیزل برای بازی مساعد باشد قطعا بازیکنانم هنر های خود را به نمایش می گذارند.

وی افزود: امیدواریم فردا استادیوم را پر از هوادار ببینیم تا ما نیز با تمام قوا برای کسب هر سه امتیاز این دیدار بجنگیم. خوشبختانه برای بازی فردا به غیر از محمد نصرتی، محروم و مصدومی نداریم.

کمالوند تصریح کرد: در بازی های گذشته نشان داده ایم که به دنبال گرفتن مساوی نیستیم. چرا که در فوتبالی که سه امتیاز وجود دارد مساوی بی ارزش است. تیم ما نشان داده است که حریف سختی است، قطعا در صورت حفظ ترکیب و جذب چند بازیکن خوب گسترش فولاد سال آینده بالای جدول قرار می گیرد.

وی در مورد خط دفاعی ضعیف تیمش در دیدارهای گذشته گفت: سال گذشته فقط برای نتیجه به میدان می‌رفتیم و اصطلاحاً ناپلئونی بازی می‌کردیم اما امسال باز بازی می‌کنیم و دریافت گل‌های تقریباً امیری طبیعی محسوب می‌‌شود و همچنین هواداران نیز می‌توانند فوتبالی جذاب را شاهد باشند.

کمالوند سپس با اشاره به پیروزی تراکتورسازی و ذوب آهن در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: من این موفقیت ها را به هواداران تراکتورسازی تبریک می گویم و امیدوارم این روند خوب ادامه یابد، سپاهان با سرمربی خارجی در بین چهار تیم چهارم شد و تراکتورسازی با سرمربی ایرانی رکوردها را شکست و خیلی نتایج خوبی گرفت و در آسیا درخشید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن مبنی بر حمایت باشگاه تراکتورسازی و فراخوان جهت حضور در بازی فردا خاطرنشان کرد: همه تیم‌های آذربایجان حکم یک تیم را دارند که تراکتورسازی برادر بزرگ آنان محسوب می‌شود. ما ۲ بازی حساس در تبریز داریم که امیدوارم هواداران تراکتورسازی از تیم ما در این دیدارها حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پاسخ به دیگر سوال خبرنگار تبریزمن مبنی بر درخشش ماشین سازی در دسته یک و احتمال صعود این تیم به لیگ برتر گفت: ماشین سازی یکی از تیم ها مطرح کشور است که می توان گفت در کنار تراکتورسازی به عنوان هویت فوتبال آذربایجان می باشد. در صورت صعود این تیم به لیگ برتر، با صدای رسا می توان گفت که آذربایجان قطب فوتبال کشور است.

وی ادامه داد: در این تیم دوستان ما حضور دارند که باید به آنها یک خسته نباشید صمیمانه گفت. حضور آنها در لیگ برتر باعث سرافرازی و عزت بیشتر این خطه خواهد شد همچنین یک صرفه جویی برای ما و تراکتورسازی می شود چرا که یک بازی کمتر به خارج از تبریز می رویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :