سینا عشوری بازیکن خوش اخلاق تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص بازی فردا با تیم سیاه جامگان گفت: خدا را شکر بعد از پیروزی شیرینی که مقابل الهلال عربستان کسب کردیم، با روحیه مضاعفی در تمرینات حاضر شدیم تا با قدرت به لیگ برتر برسیم. به دلیل فشردگی بازی ها خسته بودیم که کادر فنی در چند روز اخیر با تدابیر خاصی که داشتند بازیکنان را برای بازی فردا آماده کردند.

سرویس ورزشی تبریزمن، وی ادامه داد: سیاه جامگان پایین جدول قرار دارد و انگیزه زیادی دارند تا با کسب امتیاز در این بازی در لیگ بمانند و سقوط نکنند. تیم قابل احترامی هستند، بازیکنان با تجربه ای مثل آقای عنایتی دارند. همچنین فرهاد کاظمی که در ذوب آهن با وی کار کردم، مربی بسیار بسیار فنی و با دانشی هستند. با توجه به شناختی که از سرمربی سیاه جامگان دارم به همین دلیل مطمئن هستم بازی خیلی خیلی سختی مقابل این تیم مشهدی خواهیم داشت.

عشوری افزود: با توجه به اینکه گوشه ای از ذهنمان به قهرمانی فکر می کنیم و در سمت دیگر به کسب سهمیه، به همین دلیل برای سه امتیاز به مشهد می رویم. برای پیروزی و شاد کردن دل هوادارانمان نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دست پر به تبریز بازگردیم.

وی در خصوص شرایط جدول با پیروزی های پرسپولیس و استقلال بیان کرد: به قهرمانی امیدواریم ولی به نظر من خیلی دیر دست به کار شدیم. شرایط دست ما نیست ما فقط در بازی فردا باید پیروز شویم و تیم های دیگر نتیجه را واگذار کنند تا به قهرمانی امیدوار تر شویم. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بهترین رتبه را در پایان لیگ داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :