سرویس ورزشی: محمد ایرانپوریان مدافع خوش اخلاق تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن در خصوص بازی امروز با سیاه جامگان گفت: ابتدا باید به هواداران تیم تبریک بگویم که تیم محبوبشان بعد از مدت ها به گروه بعدی مسابقات آسیا صعود کرد. از اینکه ما نیز در امر شریک بودیم خیلی خوشحال هستیم و همین موضوع باعث شده است با روحیه بالایی به مشهد بیاییم.

وی ادامه داد: امروز بازی بسیار سختی با سیاه جامگان داریم. چرا که این تیم مشهدی با خطر سقوط مواجه شده است و به همین دلیل نیز این موضوع کارمان را سخت خواهد کرد. باید از تک تک موقعیت های خود استفاده کنیم چرا که این برای برای ما نیز اهمیت بالایی دارد و با کسب امتیاز در این بازی خودمان را به صدر جدول نزدیک تر می کنیم.

ایرانپوریان در خصوص قهرمانی در لیگ امسال بیان کرد: بازی ها خیلی حساس شده است. امتیاز های تیم ها به یکدیگر نزدیک هست و بازی های امروز تا حدودی می تواند تکلیف بالای جدول را مشخص کند. همین نزدیک بودن امتیاز ها باعث می شود تا تمام معادلات به هم بریزد. تیم هایی که بالای جدول قرار دارند قطعا از شانس بیشتری برخوردار هستند و با این وجود ما تمام تلاش خود را برای قهرمانی و کسب سهمیه انجام خواهیم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :