به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم سیاه جامگان نیز در این نشست خبری گفت: یکی از سختترین بازیهای لیگ برتر را امروز مقابل تراکتورسازی انجام دادیم زیرا در این بازی توانایی انجام تاکتیکها را نداشتیم.

فرهاد کاظمی افزود: این برد را به تماشاگران مشهدی تقدیم اما از آنها درخواست می کنم نماز شکر را برای این برد به جا بیاورند.

وی با اشاره به اینکه تیم تراکتورسازی بسیار قدرتمند است ادامه داد: آمدن آقای قلعه نویی به تراکتورسازی باعث تحول این تیم شده است.

سرمربی تیم سیاه جامگان در خصوص پنالتی نزدن رضا عنایتی در این بازی نیز گفت: زمانی که عنایتی می گوید ‘میثم پنالتی را بزند’ نمی توانم دستور دیگری بدهم، هرچند مثیم در تمامی بازیها و تمرینات عملکرد قابل قبولی در زدن پنالتی از خود ارائه داده است.

وی گفت: در شرایط فعلی با تیمهایی همچون فولاد و ملوان می جنگیم که شرایطشان با سیاه جامگان کاملا متفاوت است اما تلاش می کنیم در سه بازی باقی مانده بیشترین امتیاز را کسب کنیم.

او افزود: باید از تیمهایی همچون تراکتورسازی که به عنوان نماینده ایران در آسیا بازی می کنند به صورت ویژه حمایت کرد زیرا این تیمها اعتبار فوتبال کشور را به نمایش می گذارند.

کاظمی در پایان خطاب به اصحاب رسانه خراسان گفت: توقع من این است که حمایت ویژه‌ای از تیم شهرتان بکنید. در مصاف با تیم‌های لیگ برتری متاسفانه داوری‌ها در برخی از بازی‌ها بودار بود. بروید و ببینید چرا شاهین حاجی بابایی ۴ پنالتی ما را نگرفت و زمینه‌ساز این نتایج شد. در بسیاری از بازی‌ها حق ما برد بود اما متاسفانه اتفاقات عجیب و غریب برد را از ما گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :