رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: با آغاز تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس دهم در سطح استان شاهد بروز برخی تخلفات از سوی بعضی ستادهای تبلیغاتی نامزدها بودیم که این موارد به شکل مستند و مدون به ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی ارسال شده است.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری خواستار توجه هر چه بیشتر نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات و هواداران آنها بر رعایت اخلاق انتخاباتی و تبلیغاتی شد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت پایبندی تمام فعالان این عرصه به قانون افزود: طبق قانون انتخابات تمام فعالیت‌ها و اقدامات نامزدها و هواداران آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد و هر تخلفی در این زمینه به مراجع ذی‌صلاح ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی مستقر در دادگستری استان آذربایجان‌شرقی ارجاع می‌شود.

شبستری گفت: با آغاز تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس دهم در سطح استان شاهد بروز برخی تخلفات از سوی برخی ستادهای تبلیغاتی نامزدها بودیم که این موارد به شکل مستند و مدون به ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی مستقر در دادگستری استان آذربایجان‌شرقی ارسال شده است.

وی اضافه کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور به‌کار گیرند.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی افزود: در این مرحله از انتخابات ۱۸ کاندیدا برای کسب ۹ کرسی باقی‌مانده استان در مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند که آذربایجان شرقی بیشترین تعداد کاندیدا را در مرحله دوم دارد.

شبستری با بیان اینکه تبلیغات برای رقابت سالم است، افزود: هدف ما برگزاری صحیح انتخابات است و مردم نیز تحرکات نامزدها و میزان پای‌بندی آنها به قانون را رصد می‌کنند.

وی با قدردانی از اصحاب رسانه از آنها خواست تا همچون مرحله اول انتخابات به ایجاد فضای نشاط سیاسی در استان کمک کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :