به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر برابر ملوان بندر انزلی به میدان می رود. در همین راستا بازیکنان تیم تراکتورسازی در گفتگو هایی که با رسانه ها داشتند در خصوص این بازی صحبت هایی انجام دادند که در ادامه می خوانید.

— شرایط سخت است

محمد ایران‌پوریان مدافع سرخ پوشان در مورد دیدار با ملوان که آن را پیش‌رو دارند افزود: شرایط سخت است اما به روزهای آخر امیدواریم. هر چه خدا بخواهد همان می‌شود.

— خطر سقوط ملوان کار ما را سخت می کند

محمد رضا اخباری درمورد دیدار با ملوان افزود: بازی با ملوان مشکل است و آن ها خطر سقوط را احساس می‌کنند و این موضوع کار ما را سخت می کند ولی ما به کسب سهمیه امیدوار و‌محکوم به برد هستیم انشاالله روز پنجشنبه در تبریز برنده ما باشیم و قبل از بازی با الهلال با برد ملوان روحیه بگیریم.

— باید سه امتیاز را بگیریم

خالد شفیعی در مورد بازی آینده‌شان با تیم ملوان انزلی افزود: ملوان هم جزو تیم‌های ریشه‌دار است شرایط آنها شبیه به سیاه‌جامگان است و می‌آیند که امتیاز بگیرند زیرا برای بقا تلاش می‌کنم چنین بازی‌هایی خیلی سخت‌تر است ولی ما باید سه امتیاز را بگیریم تا دلمان حداقل به گرفتن سهمیه خوش باشد.

— می توانیم امیدوارانه به این مسابقه نگاه کنیم

مهدی کیانی با اظهار نظر درباره دیدار با ملوان گفت:  باید ریکاوری خوبی انجام دهیم و برای آن مسابقه آماده شویم. با توجه به شرایطی که ملوان دارد، کارمان دشوار خواهد بود اما هیچ چیز نشدنی نیست و می توانیم امیدوارانه به این مسابقه نگاه کنیم.

— فقط دنبال کسب سهمیه هستیم

علی حمودی در خصوص آخرین شرایط تراکتور پیش از دیدار مقابل ملوان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و بعد از باخت مقابل سیاه جامگان تمرینات خوبی را برگزار کردیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم خیالمان راحت است چون به مرحله بعدی صعود کرده ایم و در لیگ فقط دنبال کسب سهمیه هستیم.

— باید مراقب حملات ملوان باشیم

کارلوس کاردوسو در خصوص دیدار روز پنج شنبه تراکتورسازی برابر ملوان گفت: با توجه به اینکه حریف در منطقه سقوط قرار دارد به طور حتم سعی می کند بازی هجومی را ارائه دهد و این موضوع کار ما مدافعین را سخت می کند. باید مراقب حملات این تیم باشیم و سعی کنیم همچون بازی رفت ملوان را شکست دهیم.

— روی کاغذ هنوز شانس قهرمانی داریم

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی در خصوص بازی فردا اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، ملوان باشگاه ریشه داری است و در حال حاضر تمام تلاشش را می کند تا در لیگ برتر بماند.ما مقابل ملوان همیشه بازی سختی داریم اما به هر حال تیم ما تجبه بیش تری دارد. ما نیز می خواهیم ۳ امتیاز را به دست آوریم تا به سهمیه نزیک تر شویم.روی کاغذ هنوز شانس قهرمانی داریم اما واقعیت این است که نباید امتیاز بازی با سیاه جامگان را از دست می دادیم.

— مقابل ملوان به حمایت هوادارانمان احتیاج داریم

سینا عشوری بازیکن تیم تراکتورسازی در خصوص بازی فردا با ملوان بیان کرد: با اینکه در تبریز بازی داریم اما این بازی به مراتب سخت‌تر از سیاه حامگان است. تنها پوئن ما مقابل ملوان این است که هواداران‌مان را به همراه داریم و امیدوارم که آنها بیایند و تیم را حمایت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :