فرماندار شهرستان تبریز گفت: مناظره های انتخاباتی و مجوز کارهای سیاسی برعهده شورای فرهنگی دانشگاه می باشد که روز گذشته نیز در دانشگاه آزاد تبریز سه، چهار نفر از کاندیداها حضور داشتند که  در قسمت پرسش و پاسخ بین کاندیداها و دانشجویان درگیری لفظی پیش آمد که با دخالت حراست دانشگاه درگیری ها خاتمه یافت.

تبریزمن، سرویس سیاسی: رحیم شهرتی فرماندار شهرستان تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، درباره اتمام زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی گفت: طبق قانون ۲۴ ساعت قبل از شروع رای گیری، پایان تبلیغات انتخاباتی کاندیداها می باشد که بر همین اساس فردا پنجشنبه ساعت ۸ صبح، پایان زمان تبلیغات انتخاباتی می باشد.

شهرتی فر درباره حضور مردم در روز ۱۰ اردیبهشت پای صندوق های رای گفت: امیدواریم مردم روز جمعه همانند دور نخست پای صندوق های رای آمده و به نامزد مورد نظر خود رای دهند.

فرماندار تبریز در پاسخ به اینکه آیا تخلفی از سوی نامزدهای انتخاباتی دیده شده است یا خیر گفت: تخلفی که در آن هیات نظارت ورود کند اتفاق نیفتاده است و فقط چند مورد تخلفاتی تبلیغاتی گزارش شده بود که آن هم توسط نیروی انتطامی و شهرداری برخورد و جمع آوری شد.

شهرتی فر

فرماندار شهرستان تبریز درباره آمار صندوق های اخذ رای نیز این چنین توضیح داد: در حوزه تبریز، اسکو و آذرشهر ۹۰۳ صندوق تدارک دیده شده است که از این تعداد ۷۱۴ صندوق مختص شهرستان تبریز است و ۱۹ صندوق سیار در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۷ صندوق برای روستاهای کم جمعیت و ۱۲ صندوق برای مراکز شهری همچون زندان، پادگانها، بیمارستان و غیره می باشد.

 شهرتی فر درباره آمادگی عوامل اجرایی انتخابات در روز ۱۰ اردیبهشت گفت: تمام تمهیدات اندیشیده شده و تمامی عوامل آماده برگزاری این انتخابات خواهند بود، نفراتی به عنوان مجریان حاضر و آماده پای صندوق های رای خواهند بود تا در هرچه بهتر برگزار شدن این انتخابات نهایت تلاششان را انجام دهند و ما منتظر حضور مردم خواهیم بود.

فرماندار تبریز درباره رصد تخلفات کاندیداها در فضای مجازی نیز این چنین توضیح داد: رصد فضای مجازی به علت گسترده بودن کمی سخت است ولی اگر شکایتی به ما و یا پلیس فتا شود ما پیگیر شکایات آنها خواهیم بود.

رحیم شهرتی فر درباره درگیری های روز گذشته در دانشگاه آزاد نیز به خبرنگار تبریزمن، تصریح کرد: مناظره های انتخاباتی و مجوز کارهای سیاسی در دانشگاه ها برعهده شورای فرهنگی دانشگاه می باشد که روز گذشته نیز در دانشگاه آزاد سه چهار نفر از کاندیداها حضور داشتند که  در قسمت پرسش و پاسخ بین کاندیداها و دانشجویان درگیری لفظی پیش آمد که با دخالت حراست دانشگاه درگیری ها خاتمه یافت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :