به گزارش تبریزمن، در هفته ی بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس، تیم فوتبال تراکتورسازی از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان ملوان بندر انزلی بود که این دیدار در نهایت با نتیجه چهار بر دو به نفع سرخ پوشان به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار با پیروزی دو بر یک به نفع سرخ پوشان به پایان رسید. اما ظاهرا امیر قلعه نویی بین دو نیمه نقاط ضعف تیم ملوان را بار دیگر به بازیکنان خود گوش زد کرد تا نیمه دوم را طوفانی شروع کنند.

حملات ابتدایی تراکتورسازان جواب داد و فرزاد حاتمی توانست از خلا بین مدافعان ملوانی ها استفاده کند و با ضربه ای دقیق و حرفه ای دروازه این تیم را باز کند.

تنها دو دقیقه پس از گل تراکتوری ها ملوانی ها موفق به پاسخ شدند و پاس پشت مدافعان ملوانی ها با فرار دیدنی رضا درویشی همراه شد و وی پس از یک مهار خوب با بغل پایی دقیق دروازه تبریزی ها را باز کرد.

مهاجم سابق ملوانی ها که گویا امروز روز اوست، در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ضربه روپا و چکشی این توپ را به گوشه دروازه ملوانی ها زد.

بازهم فرزاد حاتمی اما این این بار در نقش پاسور برای تراکتوری ها تاثیرگذار بود و توپ او را سروش رفیعی پس از دفع، با حرکتی فنی و دیدنی مدافع و دروازه بان ملوان را جا گذاشت و سپس با ضربه ای دقیق دروازه خالی از دروازه بان ملوانی ها را باز کرد.

پس از حمله همه جانبه ملوانی ها، تراکتوری ها با یک پاس بلند و سرعت بختیار رحمانی مدافعان ملوان را غافلگیر کردند و این بازیکن توانست با استارت بلند خود با دروازه بان این تیم تک به تک شود و برای چهارمین بار دروازه حریف را باز کند.

یک گل دیگر در این بازی دیدنی و این بار هم ملوان، کرنر انزلی چی ها در محوطه تراکتوری ها بعد از یکی دو رفت و برگشت به کنعانی رسید تا او با ضربه ای زیبا دروازه حریف را برای دومین بار باز کند.

تراکتورسازی تبریز:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، کاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، شاهین ثاقبی(۷۵ آگوستو سزار)، مهدی کیانی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی(۶۶ ایوب کلانتری)، فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

ملوان بندرانزلی:

آیدین قویدل، عزت اله پورقاز، محمدحسین کنعانی، حسین ماهینی، عزیز معبودی(۴۸ حامد نورمحمدی)، سعید یوسف زاده، مازیار زارع، محمد آبشک، صادق محرمی(۶۵ حسین مجلی)، رضا درویشی و سیدجلال رافخایی سرمربی: محمد احمدزاده


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :