به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در نشست خبری بعد از بازی گفت:  با اینکه فراز و نشیب داشته و انرژی زیادی از ما گرفته شد، ولی خوشحالیم که توانسته ایم یک تراکتور خوب و موفق درست کنیم.

وی ادامه داد: تبریز شهر اولین هاست. از اینکه توانستیم برای اولین بار به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شویم خوشحالم. امیدوارم با تلاش بازیکنان و مدیران باشگاه بتوانیم دل هواداران تیم و مردم تبریز را شاد کنیم.

سرمربی تراکتورسازی بیان کرد: افسوس امتیازاتی که از دست دادیم را می خوریم. فرصت نفس کشیدن را به ما نمی دهند. سفر های زیادی داشتیم و بازیکنانم خسته شده اند. امیدوارم این چند بازی نیز به خیر و خوشی تمام شود تا شرمنده هواداران نشوم.

وی اظهار داشت: بازی گذشته نیز گل های بچه گانه ای خوردیم. باید در بازی های بعدی مشکلمان را حل کنیم تا به این راحتی گل نخوریم. البته به بازیکنانم حق می دهم چرا که دلیل این اشتباهاتشان خستگی بازی های فشرده است.

قلعه نویی تصریح کرد: ملوان تیم خوبی در اختیار دارد. چند هفته در این تیم حضور داشتم و بعد از جدایی هیچ فحاشی و بی احترامی ندیدم. امیدوارم ملوان در لیگ برتر باقی بماند چراکه هواداران و تیم بسیار خوبی در اختیار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :