به گزارش تبریزمن، در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، گسترش فولاد در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف سپاهان رفت که این بازی با پیروزی دو بر یک تیم سپاهان به پایان رسید.

 امین منوچهری در دقیقه ۳۸، گل اول تیم میزبان را وارد دروازه حریف کرد، ولی در دقیقه ۸۲، داریوش شجاعیان موفق شد از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را به ثمر برساند تا بازی به تساوی بکشد، اما علی کریمی در دقیقه ۸۸ گل دوم تیم سپاهان را به ثمر رساند تا شاگردان کمالوند دست خالی به تبریز برگردند.

تیم سپاهان که به واسطه برد هفته پیش مقابل نفت تهران از روحیه بالایی برخوردار است، بازی را بهتر شروع کرد. سپاهانی ها سعی داشتند با استفاده از پاس های کوتاه توپ را از عمق دفاع گسترش فولاد به مهاجمان سرزن خود برسانند. به همین خاطر ارسال های زیادی را روی دروازه گسترش فولاد انجام دادند. در سوی مقابل گسترش فولاد بیشتر چشم به ضد حملات داشت اما مهاجمان پرتعداد گسترش فولاد نتوانستند مقابل مدافعان سپاهان ره به جایی ببرند.

هافبک های سپاهان در نیمه نخست دقایق پرکاری را سپری کردند و توانستند تاکتیک خود را به حریف دیکته کنند. روی یکی از ارسال های بلند هم سپاهان به گل رسید و برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم گسترش فولاد به قصد جبران گل خورده وارد زمین شد. شاگردان فراز کمالوند با استفاده از پاس های عمقی و ارسال های کوتاه از جناحین و به ویژه جناح چپ سعی داشتند بازی را به تساوی بکشانند. در این میان سپاهان هم روی ضد حملات خطرناک ظاهر می شد. حملات گسترش فولاد نتیجه داد و این تیم از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کردند.

در ادامه گسترش فولاد کمی عقب نشست. سپاهان که دوست نداشت در زمین خودش به یک امتیاز برسد، بر بازی سوار شد و توانست مزد برتری اش در دقایق پایانی را زیر کسب کند و با نتیجه دو بر یک به برتری برسد.

با این نتیجه گسترش فولاد روی کاغذ هم شانس کسب سهمیه آسیایی را از دست داد.

 گسترش فولاد با این باخت، با ۳۸ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و سپاهان نیز ۳۸ امتیازی شد و به رده نهم رسید.

 گفتنی است؛ آبی‌پوشان تبریزی در هفته بیست و نهم لیگ برتر، روز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پرسپولیس تهران هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :