سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: اشتباهات داوری در لیگ امسال کمر تیم مان را شکسته است و اگر این مشکلات نبود ما با دوازده امتیازی که بدست می آوردیم امروز جزو ۳ تیم صدر جدول قرار داشتیم.

فراز کمالوند طی نشست خبری بعد از بازی با سپاهان اظهار داشت: من همین امشب با آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش که بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در این چند سال در ورزش ایران هزینه کرده تماس می گیرم و سعی می کنم که ایشان را از تیمداری منصرف کنم.

وی در اعتراض به داوری بازی های تیمش گفت: اشتباهات داوری در لیگ امسال کمر تیم مان را شکسته است و اگر این مشکلات نبود ما با دوازده امتیازی که بدست می آوردیم امروز جزو ۳ تیم صدر جدول قرار داشتیم.

کمالوند تأکید کرد: من نگران سلامتی مالک گسترش هستم و او به دنبال نشاط عمومی است اما الان در رختکن ما عزای عمومی است. امروز داور پنالتی مسلم ما را نگرفت و سپاهان که سه امتیاز از تیم ما عقب بود با این نتیجه به ما رسید و حتی اعتقاد دارم که روی پنالتی اول هم باید مدافع سپاهان کارت زرد می گرفت و از زمین اخراج می شد.

سرمربی گسترش با اشاره به انتخابات ریاست فدراسیون گفت: من مخلص هر سه عزیزی که برای ریاست فدراسیون کاندیدا شده اند هستم اما به آنها می گویم که تقاضا دارم فکری به حال داوری فوتبال ایران بکنند چون در این شرایط تمرین کردن تیم ما بیهوده است.

کمالوند همچنین درباره بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس و تأثیرش در قهرمانی افزود: ما در دو بازی آینده هم شرافتمندانه بازی می کنیم همانطور که هفته قبل استقلال خوزستان را هم متوقف کردیم ولی این شرافتمندانه بودن نباید فقط از جانب ما باشد. تیم حریف و تیم داوری هم باید شرافتنمدانه کار کنند.

وی ادامه داد: مقابل پرسپولیس با تمام توان بازی می کنیم و امیدوارم که اشتباهات داوری گریبان تیم مان را نگیرد چون هیچ تیم هایی مانند ما و ملوان از داوری آسیب ندیده است. امروز حتی خود خلعتبری هم به من گفت که خطای هند انجام داده ام ولی با این وجود تمام توان مان را می گذاریم تا در تعیین سرنوشت قهرمان لیگ مؤثر باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :