سرویس ورزشی: سید محمد علوی سرپرست تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم ماشین سازی گفت: بعد از تساوی که در تهران کسب کردیم. کادر فنی برنامه ریزی خاص خود را برای دیدار با گیتی پسند اعلام کرد و بازیکنان طبق همین برنامه در تمرینات حاضر شدند.

وی ادامه داد: دقایقی قبل تمرین تیم به پایان رسید. خوشبختانه برای بازی روز دوشنبه که از ساعت ۱۷ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد مصدوم و محرومی نداریم و تمام بازیکنان با آمادگی کامل و با روحیه بسیار بالا برای این دیدار آماده هستند.

علوی اظهار داشت: از تمامی هواداران این تیم ریشه دار که همیشه با حضور خود حمایت کرده اند تشکر می کنم. بازی گذشته در تبریز ورزشگاه یادگار امام شاهد حضور پرشور آنها بود، امیدواریم این هفته نیز برای هموار شدن راه صعود به لیگ برتر ماشین سازی را تنها نگذارند.

وی در خصوص دور دوم انتخابات مجلس صحبت های خود را پایان داد و گفت: من به عنوان یک پیشکسوت فوتبال که در این شهر و این کشور زندگی می کنم. از تمامی هواداران ماشین سازی و ورزشکاران می خواهم همانند دور اول که با حضور پرشور خود صحنه های زیبایی رقم زدند، دور دوم نیز حضور داشته و به دور از هرگونه حواشی پای صندوق های رأی حاضر شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :