به گزارش تبریزمن،با صعود دوباره الشحانیه به لیگ ستارگان قطر مسئولان این باشگاه از الان دست به کار شدند تا بازیکنان مد نظر خود را برای فصل آتی جذب کنند.

روزنامه الرایه امروز در خبری پیرامون باشگاه الشحانیه نوشت:« میگل آنخل لوتینا سرمربی اسپانیایی و مطرح الشحانیه بعد از به اتمام رساندن ماموریت نخست خود مبنی بر بازگرداندن تیم به لیگ ستارگان قطر حالا در صدد است تا تیم خوبی برای فصل آتی ببندد و در این راه سروش رفیعی هافبک باشگاه تراکتورسازی ایران را در صدر فهرست خریدهای خود قرار داده است».

به نوشته این روزنامه باشگاه الشحانیه در پی درخواست سرمربی اسپانیایی رایزنی ها با باشگاه تبریزی را آغاز کرده تا سروش رفیعی که در لیگ قهرمانان آسیا درخشش فوق العاده ای داشته را جذب کند. البته رفیعی به خاطر این که هنوز یک سال دیگر سرباز است نمی تواند به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد از همین رو لژیونر شدن او کاملا منتفی است.

روزنامه الرایه همچنین در تکمیل خبر خود راجع به باشگاه الشحانیه نوشت:« مهرداد پولادی دیگر ستاره ایرانی این تیم با درخشش خوبی که داشته رضایت سرمربی اسپانیایی را جلب کرده و همچنان در الشحانیه باقی خواهد ماند».

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگویی در این خصوص گفت:  پیشنهاد رسمی به باشگاه نرسیده است. این بازیکنان همه با کیفیت هستندو مورد توجه خیلی از تیم‌ها قرار می‌گیرند. فعلا چنین چیزی به باشگاه منتقل نشده است. او تا ماه ۹-۱۰ جاری سرباز است. او در نیم فصل اول لیگ آینده قطعا در تراکتورسازی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :