به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی در هفته بیست و نهم لیگ برتر روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه میهمان استقلال تهران است.

طبق روال همیشگی، مسئولین باشگاه استقلال بحث ۱۰ درصدی را در حالی مطرح کرده اند که خودشان در بازی های خارج از پایتخت این قانون را رعایت نمی کنند و با پافشاری با وجود حضور پرتعداد هواداران تیم میزبان! نیمی از ورزشگاه را به خود اختصاص می دهند.

با نزدیک شدن به بازی دو تیم استقلال و تراکتورسازی در تهران، بار دیگر شاهد فشار رسانه ای آبی ها بر قانون ۱۰ درصدی می باشیم. هواداران تراکتورسازی نیز در این میان از مسئولین باشگاه می خواهند تا دیر نشده دست به کار شوند و سکو های بیشتری را برای این بازی حساس و تعیین کننده خواستار شوند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگوی اخیر خود با تشکر از هوادران استقلال برای حمایتشان از این تیم در بازی برابر سایپا، افزود: همانطور که پیش از بازی هم گفته بودم و همیشه می گویم، هواداران استقلال بزرگترین سرمایه ها و ثروت های ما به حساب می آیند. بدون شک حضور آن ها در ورزشگاه تختی انگیزه مضاعفی به بچه ها داد. هواداران فهیم، پرشور و فهمیده استقلال، وضعیت ما را به خوبی درک کردند و در لحظات سخت تیمشان را تنها نگذاشتند. مطمئنم این روند در بازی حساس هفته بیست و نهم لیگ مقابل تراکتورسازی تبریز هم ادامه خواهد داشت و سکوهای آزادی، یکشنبه هفته آینده آبی خواهند شد.

غلامرضا بهروان درباره درخواست باشگاه تراکتورسازی برای اخذ ۳۰ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی در دیدار با استقلال می گوید: قانون می گوید فقط ۱۰ درصد از هواداران تیم میهمان می توانند در ورزشگاه میزبان حضور پیدا کنند اما باشگاه استقلال باید در این باره تصمیم نهایی را بگیرد.

وی ادامه می دهد: اگر استقلالی ها نتوانند ۹۰ درصد ورزشگاه پر کنند، طبیعتا هواداران تراکتورسازی را به داخل راه می دهیم. با این وجود سعی می کنیم در جلسه مشترکی که با حضور مسئولان استقلال و تراکتورسازی خواهیم داشت، این مساله را حل و فصل کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :