به گزارش تبریزمن، شاگردان قلعه نویی که شب گذشته به مسقط رسیدند ساعت ۱۱ امروز به تشکیل جلسه فنی پرداختند و ساعت ۱۹ به وقت تهران در ورزشگاه سلطان قابوس، اولین جلسه تمرینی خود را در زمین اصلی برگزار کردند.

اعضای تیم تراکتورسازی ساعت ۲۰ شب گذشته به عمان رسیدند و در هتل گراند هرمز مسقط مستقر شدند، این هتل ۶ ستاره از بهترین هتل های کشورهای حوزه خلیج فارس است و تیم سپاهان که امروز به عمان خواهند رفت نیز در آن اسکان خواهند یافت.

اما نکته جالب در این رابطه اینکه مسئولان تیم تراکتورسازی که حکم میزبان را در این بازی دارند برای اعضای تیم الهلال عربستان نیز در همین هتل جا رزرو کرده بودند اما عربستانی ها ترجیح دادند خود را از تراکتورسازان جدا کنند و با هزینه خود به هتل دیگری بروند.

جلسه هماهنگی پیش از بازی تراکتورسازی و الهلال در حالی برگزار شد که مسئولین تیم عربستانی با دقایقی تاخیر در این نشست حاضر شدند.

این نشست قرار بود از ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی در هتل گرند هرمز شهر مسقط برگزار شود که با ۲۰دقیقه تاخیر در این محل برگزار شد.

در این جلسه تصمیم گیری های لازم در خصوص شرایط برگزاری این بازی صورت گرفت وهمچنین مقرر شد تراکتورسازان با لباس هاس یکدست قرمز رنگ مقابل یکدست ابی پوشان تیم میهمان صف ارایی کنند.

طبق تصمیمات این جلسه دروازبان تراکتورسازان یکدست مشکی رنگ و دروازبان الهلال با لباس یکدست سبز رنگ راهی زمین مسابقه می شوند.

بازی تیم های الهلال عربستان و تراکتورسازی ایران از بازی های هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه و از ساعت ۱۹ در مسقط عمان آغاز می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :