سرویس ورزشی: مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت تیم برای دیدار با الهلال عربستان گفت: خوشبختانه پیش از این دیدار پیروزی شیرینی را مقابل ملوان در تبریز کسب کردیم. و همین موضوع نیز باعث شد تا ادامه کار را با روحیه و انرژی مضاعفی ادامه دهیم. شرایط خیلی خوبی داریم و هم اکنون نیز آماده دیدار با الهلال هستیم.

وی ادامه داد: جا دارد از مسئولین باشگاه و کادر فنی تشکر کنیم. چرا که با توجه به شرایط مسابقات و نزدیک بودن بازی ها به یکدیگر تمام تلاش خود را می کنند تا برای بازی بعد آماده و ریکاوری شویم. ولی واقعیت این است که خیلی خسته هستیم و فاصله کم بازی ها کارمان را سخت تر کرده است

کیانی اظهار داشت: در عمان نیز کادر فنی برنامه های تمرینی را برای آمادگی در این بازی در نظر گرفته بود و امیدواریم بتوانیم همانند بازی رفت با پیروزی در این دیدار دل مردم ایران و هواداران تیم را خوشحال کنیم.

وی بیان کرد: هرچند این بازی تشریفاتی به حساب می آید و خدارا شکر برای اولین بار به مرحله بعد صعود کرده ایم. ولی با توجه به شرایط عربستانی ها، امیدواریم با دعای خیر هوادارانمان بتوانیم یکبار دیگر قدرت خود را به الهلالی ها نشان داده و دست پر به تبریز بازگردیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :