سرویس ورزشی: رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص تساوی مقابل گیتی پسند اصفهان گفت: به نظر من دو نیمه متفاوت را از هر دو تیم شاهد بودیم. نیمه اول برنامه هایی که در تمرینات کار کرده و از بازیکنان در این بازی خواسته بودیم انجام نشد و با توجه به تلاش کم بازیکنانم می توان گفت بازی متعادلی شاهد شدیم.

وی ادامه داد: ولی در نیمه دوم تغییر نفرات و تغییر تاکتیک دادیم که همین موضوع باعث شد ۶ موقعیت صد در صد گل داشته باشیم که متأسفانه هیچ یک از آنها وارد دروازه نشد. ولی خب بازیکنان در نیمه دوم تلاش خود را کردند که در ضربات آخر بی دقتی کردند و در ادامه شانس با تیم حریف یار شد.

خطیبی اظهار داشت: به نظر من از دو بازی سه امتیاز بگیریم صعود ما قطعی می شود. امیدواریم بتوانیم تیم را تا بازی بعد که هفته آینده سه شنبه در تبریز برگزار می شود آماده کنیم و با کسب امتیاز در این بازی و عدم نتیجه گیری تیم های دیگر بتوانیم شرمنده مردم آذربایجان نشویم و به عنوان سومین نماینده استان به لیگ صعود کنیم.

سرمربی ماشین سازی عنوان کرد: جا دارد از تک تک هواداران که در وسط هفته از کار و زندگی خود زده و به استادیوم آمدند تشکر کنم. امیدوارم در بازی بعد حمایت بیشتری نسبت به این بازی داشته باشند تا بازیکنان با انگیزه بهتری بازی کنند و جشن صعود را در تبریز و مقابل هواداران پرشورمان بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :