سرویس ورزشی: به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی حساس ترین دیدار هفته را برگزار خواهند کرد.

در حال حاضر تراکتورسازی با ۴۵ امتیازی که تا بدین جا بدست آورده، اختلافی ۶ امتیازی با سه تیم صدرجدول دارد و اگر می خواهد سهمیه مستقیم رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان را کسب کند، باید هر دو بازی باقی مانده را با اختلاف خوبی با پیروزی پشت سر بگذارد و منتظر باخت یکی از این سه تیم در دو بازی پیش رو باشد.

حساسیت بازی به قدری افزایش یافته است که از روز ها قبل مدیرعامل باشگاه استقلال تهران طی بیانیه و یادداشت هایی متفاوت سعی در تحریک هواداران استقلال برای پر کردن ورزشگاه آزادی را دارد.

افشارزاده حتی در مصاحبه های مختلف خود فقط با هواداران این تیم صحبت کرده و آنها را برای این بازی که وی آن را ” روز استقلال ” می نامد دعوت می کند.

حتی در بخشی از یادداشت های وی از استقلال به عنوان غول خفته فوتبال آسیا نام برده و گفته است:

یکشنبه روزی است که هواداران فهیم و آگاه استقلال که به خوبی از شرایط و حال و روز فوتبال ایران خبر دارند، دست در دست یکدیگر بسان بازیکنان تیم محبوب خود وارد ورزشگاه آزادی می‌شوند. یکشنبه روزی است که هوادران استقلال برای موفقیت و برداشتن گامی بزرگ به سوی قهرمانی، با یکدیگر همدل و هم‌قسم می‌شوند تا نام بزرگ استقلال در ورزشگاه آزادی طنین‌انداز شود. غول خفته فوتبال آسیا، یکشنبه با غریو هواداران پرشمار و افتخارش دوباره بیدار می‌شود. یکشنبه روز فوتبال است. روز استقلال.

در این میان سایت رسمی باشگاه دو روز مانده به بازی دریغ از مصاحبه، یادداشت و اخباری در خصوص این بازی روند همیشگی خود را ادامه می دهد. جالب اینجاست که مدیرعامل تراکتوری ها هم در معدود مصاحبه های خود از هواداران برای حضور در این بازی صحبت کرده است.

اینکه تراکتورسازی برای برد و کسب سه امتیاز به تهران رفته و به احتمال فراوان نیز پیروز این بازی حساس باشد. ولی شیرینی این برد به حضور پرشور و پرتعداد هواداران تراکتورسازی می باشد.

البته هواداران تراکتورسازی برخلاف مسئولین باشگاه، از چند روز قبل در فضای مجازی بیانیه و دعوت های خود را برای حضور پرشور در این بازی آغاز کرده اند و می توان گفت جور برخی ها را می کشند!


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :