به گزارش تبریزمن، دقایقی قبل در یکی از سایت های ورزشی پایتخت و در آستانه بازی حساس! با تیم استقلال تهران، خبری با عنوان ” فوری؛ درگیری شدید فیزیکی در اردوی تراکتور، در آستانه بازی حساس با استقلال ” در خروجی اش قرار گرفت.

در متن این خبر آمده است:

بازیکنان تراکتورسازی در محل هتل پارسیان استقلال بودند که فرزاد حاتمی متوجه حضور مدیربرنامه سابقش در این محل شد و به سمت او رفت و چند مشت سنگین را حواله وی کرد که با دخالت پلیس و برخی هم تیمی های وی از جمله علی حمودی، آنها را از یکدیگر جدا کردند.

کاظم شهریاری مدیررسانه ای تیم تراکتورسازی که هم اکنون در اردوی سرخ پوشان در تهران حضور دارد، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص تأیید یا تکذیب این خبر گفت: هیچ درگیری در هتل صورت نگرفت. من حتی پلیسی که گفته می شود را نیز ندیدم. نمی دانم این خبر را از کجا در آورده و نوشته اند.

وی ادامه داد: مدیر برنامه قبلی فرزاد حاتمی به هتل آمده بود که ظاهرا از گذشته بدهی وجود داشت که تنها یک مشاجره لفظی کوچک بین این دو به وجود آمد. اینکه درگیری شود تکذیب می کنم و به نظر من می خواهند با این اخبار و کار ها تیم را در آستانه بازی حساس با استقلال تهران به حاشیه بکشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :