به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی و استقلال حساس‌ترین دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر را در استادیوم آزادی تهران برگزار می‌کنند، دیداری که سرنوشت قهرمانی استقلال و سهمیه آسیایی تراکتورسازی را مشخص خواهد کرد.

وجه مشترک دو تیم در فصل جاری، حضور دو سنگربان مطمئن است، سید مهدی رحمتی درون دروازه استقلال و محمدرضا اخباری درون دروازه تراکتورسازی، که این دیدار می‌تواند تقابل جدی این دو دروازه بان باشد.

تراکتورسازی از ناحیه دروازه در فصل گذشته ضربات جبران ناپذیری را خورد تا جایی که پس از پایان خدمت حامد لک، بلافاصله به دنبال گزینه‌ای مطمئن‌تر در چارچوب دروازه خود می‌گشتند.

آنها که نتوانستند با علیرضا بیرانوند به توافق برسند، بلافاصله دروازه‌بان جوان سایپا را به عنوان سرباز به خدمت گرفتند، اما هیچکس فکرش را نمی‌کرد این اخباری، خیلی زود به یکی از ارکان اصلی تراکتورسازی و یکی از بهترین دروازه‌بانان لیگ بدل شود.

محمد رضا اخباری توانست در جام باشگاه های آسیا نیز عملکرد خوب خود را ادامه دهد و به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های مسابقات در مرحله گروهی نامیده شود.

حال این سنگربان آینده دار سرخ ها قصد دارد در دیدار حساس با تیم استقلال تهران، بار دیگر استعداد و توانایی های خود را رخ فوتبالی ها بکشد و نشان دهد که می تواند فیکس تیم ملی شود.

اخباری در تمرین دیروز به شدت زیر نظر مربی خارجی خود به تمرین پرداخت که در ادامه تصاویر آن را می بینید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :