به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، ردولف در نشست خبری قبل از دیدار مقابل استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران، گفت: دو تیم بزرگ ایرانی به مصاف یکدیگر می‌روند استقلال را به خوبی می‌شناسیم و تیم بزرگی است که از مربی خوبی بهره می‌برد آنها بازیکنان خوبی دارند انتظار داریم مسابقه زیبایی برگزار شود.  ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از این بازی برنده خارج شویم این هدف اصلی ما است.

وی یادآور شد: فردا بازی مهمی داریم استقلال برای صدرنشینی می‌جنگد سعی می‌کنیم جایگاهمان را حفظ کنیم و با این برد به سمت بالاتر بیندیشیم. استقلال بسیار باکیفیت است اگر غیر از این بود آنها در کورس قهرمانی نبودند. منتظر این باشید که یک بازی زیبا و فعالی را نگاه کنیم. زمان کافی برای تمرین نداشتیم چرا که دیدارهای آسیایی مزاحم ما بوده و پشت هم بازی داشتیم. فقط ریکاوری کردیم اما این بهانه نمی‌شود. تلاش می‌کنیم تا با آمادگی کامل به میدان برویم.

مربی تراکتورسازی در مورد برنامه‌ها و مسئولان تیمش عنوان کرد: امروز تمرین داریم و کادر پزشکی بعد از پایان تمرین جواب نهایی را می‌دهد.

وی در مورد اینکه در آسیا و دیدار مقابل الهلال با همه توان بازی نکردید، گفت: تراکتورسازی در مقطع فعلی می‌خواهد در همه مسابقات پیروز شود ولی اگر به بازیکنان استراحت دادیم به خاطر خستگی آنها بود بازیکن ماشین نیست باید ریکاوری کند. آخر فصل است و مسلم است که کمی خسته هستیم. ما بازی‌های زیادی کردیم و کمی خسته هستیم اما از هدفمان دور نمی‌شویم.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد از دست دادن دو جام و اینکه آیا به کسب سهمیه امیدوار هستند، گفت: یکی از اصلی‌ترین اهداف ما این است که حداقل بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم. باز هم تأکید می‌کنم اصلی‌ترین هدف‌مان پیروزی در بازی فرداست. از هواداران و تماشاگران تراکتورسازی تشکر کرده و خواهش می‌کنم در این چند بازی باقیمانده در کنار ما باشند. حضور آنها به ما قدرت و دلگرمی می‌دهد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :