سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: در صورتی که هواداران به ورزشگاه بیایند تا آخرین نفس برای سربلندی فوتبال آذربایجان تلاش می کنیم.به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس تهران با بیان اینکه امیدوارم فردا فوتبال زیبایی را شاهد باشیم اظهار داشت: مطمئناً هر تیمی که مستحق پیروزی بود به ۳ امتیاز مسابقه دست پیدا کند.

کمالوند با اشاره به اینکه برای ما فرقی ندارد که چه تیمی بازی داریم و همه بازی‌ها از درجه اهمیت یکسانی برخوردارند، افزود: آرزوی هر تیمی بعد از قهرمانی این است که بتواند در تعیین قهرمان نقشی داشته باشد و ما هم دوست داریم در تعیین تیم قهرمان لیگ برتر تأثیرگذار باشیم.

سرمربی گسترش یادآور شد: عزت و آبروی فوتبال آذربایجان برای ما مهم‌ترین انگیزه در بازی فرداستفردا ۴۰ میلیون نفر بازی ما را می‌بینند و دوست داریم با شکست یا توقف پرسپولیس نقش خودمان را در قهرمانی ایفا کنیم. الان قهرمانی به دست تبریزی‌ها افتاده و امیدوارم تراکتور هم فردا مقابل استقلال نتیجه خوبی بگیرد. در واقع بچه‌هایی که در دیار ستارخان و باقرخان هستند همه مثل آنها باشرف هستند. آنها نیز می‌گفتند به ما ربطی ندارد چه تیمی نتیجه بگیرد و تأکید می کردند که آبرویشان مهم‌تر است.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با تاکید بر اینکه ارایه فوتبال جوانمردانه رکن اصلی تیمش است، ابراز داشت: من ۶،۷ سال است در فوتبال تبریز کار می‌کنم. چگونه می‌توانم کاری انجام دهم که به دور از پهلوانی باشد. هدف ما شکست پرسپولیس در بازی فردا است و اگر به جای این تیم استقلال هم مقابل ما قرار می‌گرفت با همین هدف بازی می‌کردیم.

فراز کمالوند با دعوت از هواداران برای حضور پرشور در ورزشاه یادگار امام(ره) گفت: هر هواداری که دلش برای فوتبال آذربایجان می‌تپد باید فردا با حضور در استادیوم یادگار امام تبریز این موضوع را ثابت کند و شرایطی ایجاد نشود که ما حس کنیم در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی می‌کنیم و قول می‌دهیم در صورتی که آنها به ورزشگاه بیایند تا آخرین نفس برای سربلندی فوتبال آذربایجان تلاش کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :