به گزارش تبریزمن، جلسه هماهنگی پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و استقلال  در حالی برگزار شد که حساسیت سکوها حال و حوای دیگری به این جلسه داده بود

در این جلسه که ایوب ذوالفقاری مدیرتیم و کاظم شهریاری مدیررسانه ای باشگاه حضور داشتند پس از کش و قوس های فراوان ۱۵ درصد سکوهای استادیوم یعنی ۵ درصد بیشتر از قانون حق میزبان در اختیار تیم تراکتورسازی قرار گرفت.

تراکتورسازان که به کم تر از ۳۰ درصد سکوها راضی نبودند درحالی ۱۵ درصد را قبول کردند که اگر در استادیوم جایی برای هواداران باشد بدون پیروی از این قانون هواداران وارد استادیوم شوند . این شرط باشگاه تراکتورسازی مورد قبول مسئولین برگزاری بازی قرار گرفت.

بر همین اساس کاظم شهریاری مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص حضور و حمایت هواداران در بازی حساس با استقلال تهران گفت: با توجه به اینکه بلیط فروشی الکترونیکی می باشد، از تمام هواداران می خواهم برای خرید بلیط از طریق سایت سریعا اقدام کنند و سعی کنند زودتر راهی استادیوم شوند تا سکو ها پر و خدایی نکرده پشت در نمانند.

وی ادامه داد: امیدواریم هواداران تراکتورسازی حماسه ای با شکوه تر از قبل خلق کنند و بار دیگر ورزشگاه آزادی شاهد حضور پرشور ها باشد. قطعا ساق بازیکنان با حضور و حمایت طرفدارانمان قوی تر خواهد شد. تا جایی که اطلاع دارم تعداد زیادی از هواداران قصد دارند خود را از تبریز و دیگر شهر های کشور به تهران برسانند. از همه آنها تشکر می کنم قطعا حضور آنها به همراه تشویق های منحصربفردشان انرژی مضاعفی به بازیکنان خواهد داد. امیدوارم با کسب پیروزی و سه امتیاز بازی دل تک تک هواداران را شاد و دسته پر به تبریز بازگردیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :