مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پیامی پیروزی و صعود مقتدرانه تیم ماشین سازی بر لیگ برتر فوتبال را به استاندار آذربایجانشرقی ، شهردار تبریز ، جامعه ورزشی، کادر فنی و مدیریتی ، بازیکنان و طرفداران تیم ماشین سازی تبریز تبریک گفت.

در پیام جمشید نظمی آمده است: صعود مقتدارنه تیم ماشین سازی تبریز پس از ۲۰ سال به لیگ برتر موجب شادی و سرور و مباهات جامعه ورزشی استان و هواداران تیم با سابقه تبریز گردید.

نظمی این موفقیت بی نظیر را به جامعه ورزشی و بازیکنان و کادر فنی تیم ماشین سازی تبریز تبریک گفت و تصریح کرد: بی شک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نماینده خوبی از فرهنگ و اخلاق آذربایجان می باشد و با حمایت طرفداران فهیم و پرشور خود نماینده ای شایسته برای ورزش استان درسطح اول فوتبال کشور خواهد بود و با بردهای ارزشمند خود مثل همیشه دل مردم تبریز و آذربایجانشرقی و همه عاشقان این تیم را شاد کرد

وی ادامه داد: امید است موفقیت های تیم ماشین سازی تبریز که نماد ورزش آذربایجانشرقی است در لیگ برتر همچنان ادامه داشته باشد و اوج شکوه درخشش صعود تیم به لیگ برتر و درخشش در این سطح فوتبال کشور است چون توان و پتانسیل این رسیدن به این دستیابی را دارد.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با برتری پرگل خانگی برابر مس رفسنجان در هفته سی و هفتم لیگ دسته یک، صعود خود را به رقابت‌های لیگ برتر قطعی کرده و در تبریز جشن گرفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :