منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: صعود تیم باسابقه ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر مایه مباهات و فخر هر آذربایجانی است.

به گزارش تبریزمن، و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی صعود غرورآفرین تیم باسابقه ماشین‌سازی تبریز به لیگ برتر را به مردم شریف و غیرتمند آذربایجان، بازیکنان، سرمربی بومی این تیم، کادر فنی و مسئولین ورزشی استان تبریک گفت.

دکتر پزشکیان، با بیان اینکه باصعود ماشین‌سازان به لیگ برتر، مثلث فوتبال آذربایجان تکمیل شد، گفت: با حضور سه تیم از آذربایجان در لیگ برتر، بار دیگر قدرت فوتبال این خطه به نمایش گذاشته شد و نشان داد که این خطه دارای پتانسیل‌های بالایی در این رشته ورزشی است.

نماینده ورزشکار مردم آذربایجان در مجلس، خاطرنشان کرد: تاریخ نشان داده است که هروقت آذربایجان از تنگنا درآید و به بازیکن‌سازی روی آورد، تیم ملی نیز در عرصه‌های بین‌المللی موفق ظاهر می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که سه تیم قدرتمند آذربایجان بتوانند نماینده شایسته‌ای برای فوتبال این خطه باشند و بتوانند علاوه بر لیگ برتر، در آسیا نیز قدرتمند ظاهر شده و از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :