سرویس ورزشی: سعید مهدی پور کاپیتان با تعصب تیم ماشین سازی تبریز، در گفتگو با تبریزمن در خصوص پیروزی سه بر صفر مقابل مس رفسنجان گفت: بازی خیلی سختی داشتیم. مس رفسنجان هم برای صعود به لیگ برتر امید داشت و برای کسب سه امتیاز به تبریز آمده بود. ما هم رفته بودیم به هر نحوی که شده امتیاز کامل بازی را در تبریز نگه داشته و به لیگ صعود کنیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر که بازیکنان در نیمه اول و دوم تمام تلاش خود را کردند تا با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند و زدن سه گل پیروز میدان شویم و دل هواداران را شاد کنیم.

کاپیان ماشین سازی در خصوص بازی با سر باندپیچی شده اظهار داشت: در بازی هفته گذشته با بازیکن گیتی پسند در یکی از صحنه ها برخوردی داشتم. که در همان بازی نیز به دلیل شرایط حساسی که بود به بازی ادامه دادم و بعد از پایان توسط پزشک تیم به بیمارستان رفته و هشت بخیه زدند. در این بازی نیز هرچند شرایط بازی برایم سخت ولی اهمیت این دیدار بیشتر از سر بخیه زده شده من بود.

وی در خصوص صعود ماشین سازی به لیگ برتر و برگزاری جشن صعود در ورزشگاه یادگار امام بیان کرد: پیش از این صعود به لیگ برتر را توسط گسترش فولاد تجربه کرده بودم البته جشن ما در بازی خارج از خانه برگزار شد. ولی این بار حس دیگری داشت. چرا که توانستیم با کمک هواداران و مسئولین قدیمی ترین تیم شمالغرب کشور را لیگ برتری کنیم و با توجه به اینکه بازی خانگی بود جشن زیبایی با حضور هواداران و فوتبال دوستان استان برگزار کردیم.

مهدی پور در خصوص حضور سبزپوشان در لیگ برتر بعد از ۲۰ سال توضیح داد: ماشین سازی عشق کودکی من است. رده های پایه ۶ سال در ماشین سازی بودم و یکسال نیز در تیم بزرگسالان حضور داشتم که متأسفانه به دلیل مشکلات شدید مالی مجبور به ترک این تیم شدم ولی آرزوی من این بود که ماشین سازی امسال لیگ برتری شود که خدارا شکر با تلاش رسول خطیبی، کادر فنی، بازیکنان، مسئولین و هواداران لیگ برتری شدیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از مسئولین که در این مدت ماشین سازی را حمایت کردند تشکر کنم. امیدوارم در لیگ برتر نیز این حمایت ها ادامه داشته و بیشتر شود. همچنین هواداران در این راه سهم بسیار زیادی دارند چرا که همیشه و همه جا حامی تیم بودند و تنهایمان نگذاشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :