سرویس ورزشی: سردار محمد حسین جعفری عوض شورای اسلامی کلانشهر تبریز، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص صعود تیم ماشین سازی تبریز به لیگ برتر گفت: ابتدا وظیفه می دانم این موفقیت بزرگ را که حاصل زحمات مسئولین و اعضاء تیم ماشین سازی می باشد را به اهالی فوتبال استان و تبریز تبریک بگویم. ماشین سازی تبریز ریشه دار ترین تیم شمالغرب کشور می باشد که بعد از گذشت سال ها دوباره به لیگ برتر صعود کرده است.

وی ادامه داد: این موفقیت قطعا می تواند به فوتبال آذربایجان و استان تأثیر بگذارد و انشالله در ابعاد تربیت بازیکن و توسعه فوتبال استان بتواند مثب واقع شود و در کنار تراکتورسازی می تواند به عنوان دو تیم پرهوادار و محبوب استان پیام های زیادی به فوتبال کشور منعکس کند.

جعفری اظهار داشت: امیدوارم هواداران در فصل آینده از این دو تیم حمایت کامل داشته باشند و حتی از باشگاه نو ظهور گسترش فولاد که این روزها توانسته است عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد و چند سال اخیر موفق باشد حمایت کنند تا با افتخار بتوان گفت که تبریز و آذربایجان با سه تیم لیگ برتری خوش می درخشد.

وی بیان کرد: یکی از طرفداران دسته یکی شدن ماشین سازی بودم. اصرار من به حضور ماشین سازی در دسته یک و لیگ برتری شدنش این بود که جایگاه و استراتژی تربیت بازیکن که بتوانیم استعداد های تبریز و استان را افزایش دهیم و به این طریق فوتبال را قدرتمند کنیم.

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز بیان کرد: خدارا شکر با سرمایه گذاری که انجام شد و با تلاش ها و درایتی که از سوی مسئولین، رسول خطیبی و دیگر اعضاء تیم ماشین سازی وارد لیگ برتر شد. لازم است که سریعا تصمیم گیری ها صورت گیرد تا بتواند به عنوان باشگاه پر هوادار در کنار تراکتورسازی موفق باشد. امیدوارم کاری نکنیم که ماشین سازی نیز همانند شهرداری بعد از صعود به لیگ برتر دوام نداشته و سال دیگرش به لیگ سقوط کند.

وی در خصوص عملکرد تراکتورسازی عنوان کرد: امیدواریم تراکتورسازی بتواند با پیروزی در بازی فردا سهمیه آسیا را کسب کند تا روند حضور سرخ ها در جام باشگاه ها قطع نشود. تراکتور نتایج قابل قبولی کسب کرده و خدارا شکر از لحاظ کادر فنی مدیریت خوبی صورت گرفت و این تیم نتایج خوبی کسب کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :