به گزارش تبریزمن، سیاوش بختیاری زاده سرمربی تیم استقلال اهواز در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: سال ها است که به آذربایجان در مسابقات مختلف امده ام و عشق زیادی به آذربایجان و مردمش دارم.

وی ادامه داد: تنها منبعی که می تواند صدای ما را برساند برنامه نود است که متأسفانه وقتی برای صحبت ما نمی دهند. حق مردم تبریز و دیگر میزبان ها این است که به تیم میهمان ۱۰ درصد از ورزشگاه را بدهند. ما دوست داریم بنیام دیزل بازیکنیم چرا که در روز های اخیر شاهد صحنه های زیبایی از سوی برخی تیم ها نبودیم.

سرمربی استقلال اهواز اظهار داشت: صمیمیت و خونگرمی مردم آذربایجان را دوست دارم. تراکتورسازی به عنوان قوی ترین تیم ایران در لیگ برتر می باشد. همه دیدند که این تیم در آسیا با بازی های خود چه افتخاراتی کسب کرد.

وی افزود: همیشه تیم هایی که قلعه نویی در آن حضور دارد از لحاظ فنی بالا می باشد. بازی شرافتمندانه آنها در مقابل استقلال نیز قابل تقدیر است. جوانان خوبی در اختیار داریم که قطعا فردا بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود.

بختیاری زاده تصریح کرد: به جرأت می توان گفت این بازیکنان که در تیم می باشد باید در لیگ جوانان و امید ها بازی کنند ولی آنها سینه به سینه با بزرگان بازی می کنند.

وی گفت: عادل کلاه کج فردا مستقیم به تبریز می آید، مصدومی برای دیدار بازی تراکتور نداریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :