به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال اهواز گفت: ابتدا اعیاد شعبانیه را تبریک می گویم و تشکری دارم از کسانی که برای تراکتورسازی زحمت کشیده اند.

وی ادامه داد: باید به جوانان استقلال احترام بگذاریم. اگر آقای بختیاری زاده دو ماه زود تر می گرفت نتایج بهتری کسب می کرد. بازی سختی داریم. دو سه روز است که روی بازیکنان کار می کنم تا به این بازی آماده و بازی قبلی را فراموش کنند.

قلعه نویی اظهار داشت: شاید بتوانیم با تمرکز بالا و دقت بیشتر بتوانیم به هدفی که داریم برسیم.

وی افزود: جا دارد از صعود ماشین سازی را تبریک گفت چرا که رسول خطیبی توانست با ارائه بازی ها خوب سبزپوشان را لیگ برتری کند. استان آذربایجان شرقی و تبریز به خاطر نیروی انسانی و زیر ساختی که دارد لیاقت داشتن سه تیم را دارد.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: اگر تراکتورسازی می خواهد سال آینده که سال پر فراز و نشیبی است تیم خوبی داشته باشد نباید زمان را از دست دهد، البته هم اکنون هم زمان را از دست داده است. درگیر جام باشگاه های آسیا هستیم. باید به فکر بازی و سال بعد باشیم. تنها چیزی که است نباید زمان را از دست دهیم.

وی گفت: خوشحالم که تراکتورسازی به مرحله بعد صعود کرده است. امیدواریم خدا و اهل بیت کمک کند تا بتوانیم در بازی ها پیش رو نتیجه مطلوب را کسب کنیم. تراکتور نشان داد که خودش برند شده است. به خصوص بعد از بازی استقلال مردم نشان دادند که چقدر این تیم را دوست دارند و ما با آن بازی جایگاه خود را بین مردم ایران پیدا کردیم و به همین دلیل نیز باید تیم بهتری برای سال آینده ببندیم.

قلعه نویی در مورد کیفیت لیگ و قهرمان لیگ افزود: قهرمانی لیگ دست خدا است. ولی کیفیت لیگ با توجه به اینکه هفته های پایانی تعطیلی نداشت بازی های پر گلی را شاهد بودیم. لیگ امسال به سه دلیل خوب بود. اول اینکه روز های آخر تعطیلات کمی داشتیم و دیگر دلایل نزدیک بودن امتیاز تیم ها در بالا و پایین جدول می باشد.

وی تصریح کرد: آنقدر درگیر بازی ها بودیم، باشگاه برنامه ای نخواسته است. ما نیز فعلا درگیر سه بازی باقی مانده هستم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :