مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با حضور مسئولان استانی و شرکت کنندگان در این دور از تور برگزار شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه با حضور مسئولان استانی و شرکت کنندگان در این دور از تور برگزار شد.

IMG_5372
در این مراسم اعضای همه تیم های حاضر در تور سی ام پس از شنیدن آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، شاهد بخش های مختلفی از جمله نمایش حرکات ورزش های زورخانه ای بودند.

در ابتدای مراسم جمشید نظمی مدیر سی و یکمین دوره تور ایران-آذربایجان گفت:امروز همه ما اینجا هستیم تا با آغاز تور سی ام در تحقق ای آرمان سهیم باشیم.وی ادامه داد: ایران کشوری با تمدن ۲۵۰۰ ساله است و تبریز یکی از بهترین شهرهای آن است و امیدوارم میهمانان حاضر در تور خاطرات خوشی به سوغات ببرند، نظمی در پایان عنوان کرد: سربلندی و موفقیت برای همه شرکت کنندگان آرزومندم.

IMG_5168

سعید شبستری معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه ورزش برای همه ملتها بعنوان یک کار ارزشمند مطرح بوده و از طرفی بعنوان تعمیم دهنده روحیه صلح بین کشورها و ملتها قابل مشاهده بوده است گفت: تور دوچرخه سواری نمادی از یک اثرگذاری ارزشمند است که خواهد توانست در ارتباطات ارزشمند با کشورهای شرکت کننده رابطه ای مثبت داشته باشد.

IMG_5255
وی ادامه داد: سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان به عنوان یکی از معتبر ترین تورنمنت های ورزشی آسیا است و در برقراری روابط دوستانه بین کشورها و ملت ها نقش خوبی ایفا کرده است.

شبستری عنوان کرد: برای همه شرکت کنندگان در این تور آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و امیدوارم شهر زیبای تبریز میزبان شایسته برای آنها باشد.

همچنین از تمام دست اندر کاران تور میخواهم با برنامه ریزی دقیق و منظم موجبات برگزاری بهینه و در خور نام ایران را فراهم اورند تا همه شرکت کنندگان از این تور به نیکی یاد کنند.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور نیز با تاکید بر اینکه داوری و نظارت در تور سی و یکم با دقت بیشتری انجام خواهد یافت و مطمئنا با هر تخلفی برخورد خواهد شد، افزود: بسیار مفتخریم که در خدمت ورزشکاران بزرگی از کشورهای مختلف و همچنین رکابزنان قهرمان کشورمان برای حضور در تور سی ام هستیم و امیدواریم رقابت خوبی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امیدواریم در این مسابقات همه دست اندرکاران بخصوص عوامل انتظامی و اورژانسی هماهنگی خوبی با یکدیگر داشته باشند و شاهد برگزاری رقابتهای خوبی باشیم.

IMG_5271
قمری عنوان کرد: قطعا نظارت داوران و ناظران مسابقات در راستای نظم و انضباط و رقابت سالم مدنظر خواهد گرفت و هیچ تخلفی از نگاه آنها دور نخواهد بود و هر کسی که بخواهد خللی در برگزاری مسابقه وارد کند قطعا از طریق نمایندگان اتحادیه جهانی و داوران  با برخورد مواجه خواهد شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم میهمانان حاضر در تور طی چند روزی که در کشورمان هستند تا روز آخر سلامت باشند و اینجا باید یادی کنیم از آقای اصغر خدایاری و اکبر گهرخانی که بنیانگذاران تور بوده اند.

سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان با حضور ۱۷ تیم خارجی و چهار تیم داخلی در شش مرحله برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :