رکابزن تیم دراپاک استرالیا و فاتح مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان گفت: رکاب زدن در این دوچرخه سواران حرفه ای کار راحتی نیست و خوشحالم که توانستم در این مرحله به مقام اول برسم.

به گزارش تبریزمن، “پیتر کونینگ” که در مرحله دوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان موفق شد مسیر ۲۰۹ کیلومتری را زودتر از بقیه رکابزنان طی کند، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در مسیر بود در کیلومتر ۷۰ مسیر تصمیم گرفتم از رکابزنان جلو تر بروم که در کنار من دو رکابزن دیگر نیز حضور داشتند که همراه آنها مسیر را طی کردم و در نهایت با تلاشی که داشتم موفق شدم در ادامه مسیر جلو تر از آنها به خط پایان برسم.

وی افزود: درمسیر سر بالایی کمک خوبی در اول شدن من کرد و به دلیل دسته دسته شدن رکابزنان من و دونفر دیگر از دوچرخه سواران توانستیم زود تر از بقیه مسیر را طی کنیم.

کونینگ در مورد سطح تور عنوان کرد: سطح تور بسیار خوب و عالی است و همه رکابزنان از توانایی و پتانسیل بالایی برخوردار هستند و رکاب زدن در بین این دوچرخه سواران کار آسانی نیست.

مرحله سوم سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان، فردا یکشنبه در مسیر منطقه آزاد ارس به سمت تبریز برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :