سرویس ورزشی: مهدی کیانی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص بازی امروز با النصر امارات گفت: خوشبختانه لیگ را با برد پر گل مقابل استقلال به پایان رساندیم. امیدواریم استقلال در جام حذفی قهرمان شود تا ما نیز بتوانیم برای سال بعد سهمیه آسیا را کسب کنیم.

وی ادامه داد: بعد از مدت ها توانستیم برای اولین با به این مرحله صعود کنیم. کادر فنی تمرینات خوبی در نظر گرفته بود که با انجام آنها خود را برای این بازی آماده کرده ایم. از نظر روحی و بدنی آماده رویارویی با النصر هستیم.

کاپیتان سرخ پوشان افزود: امیدوارم در دو بازی مقابل نماینده امارات بتوانیم بهترین بازی را به نمایش بگذاریم و بتوانیم از فوتبال کشورمان و نام تراکتورسازی دفاع کنیم. برای ما صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا بسیار مهم است و انشاءالله با حمایت هواداران بتوانیم به دور بعدی راه پیدا کنیم.

کیانی تصریح کرد: تیم ما توانایی و پتانسیل رسیدن به این سطح را دارد و امیدواریم با حمایت از سوی باشگاه بتوانیم به اهدافمان برسیم.

وی بیان کرد: جا دارد به مسئولین، بازیکنان، کادر فنی و هواداران تیم ماشین سازی تبریز نیز بابت صعود به لیگ برتر تبریک گفت. خوشبختانه سال بعد از تبریز در لیگ برتر سه تیم حضور خواهد داشت و می توان گفت لیگ جذاب تری نسبت به امسال خواهیم داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :