به گزارش تبریزمن، تراکتوسازی و النصر امارات از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه امشب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه رشید آل‌مکتوم به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار در نهایت با پیروزی ۴ بر یک النصر به اتمام رسید.

* بازیکنان تراکتورسازی یک ساعت مانده به آغاز مسابقه برای گرم کردن وارد زمین شدند و زیر نظر رحمان رضایی و علیرضا پژمان به تمرین پرداختند.

* تماشاگران پر شور النصر عربستان از ابتدای مسابقه سر و صدای زیادی در ورزشگاه به راه انداختند.

* بیش از ۴۰۰ نفر هوادار تراکتورسازی در گوشه‌ای از ورزشگاه مستقر شدند.

* نیلمار ستاره النصر در دقیقه ۱۱ به دلیل مصدومیت تعویض شد.

* مصدومیت‌های بازیکنان دو تیم بارها موجب توقف مسابقه شد.

* خلیل‌زاده از دقیقه ۳۹ با سر بانداژ شده به بازی ادامه داد.

* عدم اعلام خطای پنالتی اکوکو روی سزار در دقیقه ۴۴ با اعتراض شدید نیمکت‌نشینان تراکتورسازی همراه بود.

* سه دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول گرفته شد.

* تماشاگران النصر در ضلع جنوبی ورزشگاه پیراهن بزرگ تیمشان را روی سکوها پهن کردند.

* شمبیه دروازه‌بان النصر در دقایق پایانی نیمه اول با آسیب دیدگی بازی کرد.

* پس از سوت پایان نیمه اول در حالی که خلیل‌زاده و رفیعی به داور مسابقه برای عدم اعلام خطا به سود تراکتورسازی معترض بودند توشیوکی ناگی کمک داور دوم قصد داشت با سرعت به سمت بازیکنان ایرانی برود که پلیس ورزشگاه مانع او شد و این داور ژاپنی را به رختکن برد.

* در دقیقه ۵۰ پس از خطای حاتمی روی دروازه‌بان النصر، اکوکو ضربه‌ای به سینه مهاجم تراکتورسازی زد که موجب درگیری فیزیکی برای چند ثانیه بین بازیکنان شد.

*در دقیقه ۴۹ بازی فرزاد حاتمی بعد از اینکه گلر النصر توپی را دریافت کرد با پا به او ضربه‌ای زد که این مسئله باعث بروز درگیری بین بازیکنان دو تیم شد.

* در نیمه اول بین بازیکنان تراکتورسازی و النصر امارات تنش زیادی وجود داشت و حریف اماراتی روی به جنگ روانی آورد.  در ادامه این اقدامات در پایان نیمه اول مربی تیم النصر به بازیکنان و داور حمله کرد و به شدت اعتراض نمود که پلیس حاضر در ورزشگاه‌ها ویدیو های این درگیری را از دوربین عکاس تراکتور پاک کر


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :