امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی در نشست خبری قبل از بازی با النصر امارات گفت: ابتدا جا دارد به تیم النصر خوش آمد بگویم و میدانم که سفر خوبی در تبریز و ایران خواهند داشت. ایران و ایرانی جزئی از کشور های امن و زیبای دنیا می باشد.

به گزارش تبریزمن، وی ادامه داد: بعد از ۳۶ سال در فوتبال یک درس تازه گرفتم. یک توپ آمد و ما چهار گل خوردیم. جا دارد از تماشاگران تیم معذرت خواهی کنم. این نوع بازی ها باعث خواهد شد فوتبال آسیا پیشرفت نکند. تیم های عربی تا یک گل جلو می افتند زمان مفید را چهل دقیقه می کنند. و این به پیشرفت فوتبال آسیا کمکی نخواهد کرد.

قلعه نویی اظهار داشت: ما دو بازی با الجزیره امارات داشتیم که این کار ها را نکردیم. متأسفانه AFC با رفت تیم های عربی هیچ برخوردی نمی کند. وقتی فیلم بازی رفت را بازبینی کردیم، دیدیم که داور دو پنالتی را برایمان نگرفته است.

وی تصریح کرد: برای بازی فردا دو بحث داریم. بحث اول این است که باید تمرکز داشته باشیم تا گل نخوریم. مطمئنم اگه گل نخوریم حتما صعود خواهیم کرد. امیدواریم فردا نیز یک بازی خوبی شاهد باشیم و فکر کنم بیش از ۹۰ هزار هوادار به ورزشگاه بیاید. امیدوارم خدا و اهل بیت کمک کند تا بتوانیم فردا پرشور ها را خوشحال کنیم.

سرمربی تراکتورسازی عنوان کرد: همانطور که قبلا گفتم النصر تیم با برنامه ای است. امیدواریم با پرسی که از شروع بازی خواهیم داشت، بتوانیم قدرت تاکتیکی خود را به آنها دیکته کنیم و بتوانیم در ادامه گل های زیادی بزنیم. به بازیکنانم اعتقاد دارم و مطمئن هستم که گل های زیادی به این تیم خواهند زد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :