دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی گفت: ۸۵ درصد افرادی که معتاد هستند ابتدا سیگار می‌کشیدند.

به گزارش تبریزمن، محمدعلی نصرتی در جمع شرکت‌کنندگان کارگاه آسیب‌شناسی، با اشاره به اقدامات بی‌وقفه دشمنان نظام اسلامی اظهار داشت: استراتژی دشمن بر تغییر باورها معطوف شده است و با نشانه گرفتن فرهنگ جامعه به دنبال اشاعه بی بندو باری در بین مردم است.

مشاور عالی استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: دشمن با همه امکانات خود عرصه فعالیت خود را از میدان سخت به میدان و جنگ نرم کشیده است.

نصرتی با اشاره به مهاجرت روستاییان به شهرها گفت: سرازیری مردم روستاها به شهرها و تشکیل حاشیه نشینی شهرها یکی از علل جمعیتی پدیده اعتیاد به شمار می‌رود.

وی روشنگری در جامعه، آموزش خانواده‌ها و ارتقای مهارت‌های زندگی در جوانان و دانشجویان را از راه‌های مقابله با ناهنجاری‌های جامعه به‌ویژه اعتیاد دانست و تأکید کرد: مردم ما همانند مقاومت در دوره ۸ ساله جنگ تحمیلی، در این آزمون‌ها نیز سربلند بیرون خواهند آمد و دشمنان اسلام و مسلمین را مأیوس خواهند کرد.

کارگاه دو روزه آسیب‌های اجتماعی استعمال مواد مخدر به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان‌شرقی با شرکت مسؤولان امور دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در سالن شمس برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :