دیدار پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا آیا فرصتی خواهد بود برای انتقام اتلتیکو مادرید از همشهری خود در فینال دو سال قبل در لیسبون یا کسب یازدهمین عنوان قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان؟

تبریزمن، سرویس ورزشی: مردان «دیه‌گو سیمئونه» دو سال قبل در آستانه بالای سر بردن جام بودند که «سرخیو راموس» گل تساوی را وارد دروازه تیمشان کرد و در نهایت چهار بر یک شکست خوردند. رئال مادرید در سال ۲۰۱۴ موفق شد لیگ قهرمانان اروپا را برای دهمین بار بالای سر برده و دسیما را ببرد و اکنون به دنبال اون‌دسیما است. بردن این جام برای هر دو مربی افتخار بزرگی است. به ویژه زیدان که در دوران بازیگری خود هم تجربه بردن چنین جامی را دارد. این بازیکن پیش از این تجربه بردن توپ طلا و جام جهانی را هم در کارنامه دارد.

2088832

اتلتیکومادرید در ضدحمله و جنگنده بودن تبحر خاصی دارد

صادق ورمزیار کارشناس فوتبال در گفتگو با تبریزمن درباره این بازی گفت: تیم اتلتیکو مادرید در بازی امشب همانند یونانی که در یورو ۲۰۰۴ قهرمان شد، قهرمان می شود.صادق ورمزیار

وی ادامه داد: نوع جنگندگی و بازی تیم فوتبال اتلتیکومادرید نشان داده در ارائه این نوع بازی تبحر خاصی دارد، علاوه بر این اتلتیکومادرید در ضدحمله فوق العادست و خوب کار می کند و این را در بازی با بایرن مونیخ نشان داد، بازیکنان سرعتی همچون گریژمان و تورس را در خط حمله دارند.

ورمزیار در ادامه افزود: امشب روز سخت رئال خواهد بود و رئال تا جایی که توان دارد می تواند دفاع کند و از آن به بعد این اتلتیکو خواهد بود که توپ و میدان را در اختیار خواهد گرفت.

 

اتلتیکو جسورانه و رئال مادرید فانتزی بازی می کند

اسد توکلی دیگر کارشناس فوتبال نیز در گفتگو با تبریزمن درباره بازی امشب عنوان کرد: من چند روزی بود در مادرید بودم و بازی چند روز گذشته سویا و بارسلونا را از نزدیک تماشا کردم.اسد توکلی

وی ادامه داد: هر دو تیم شرایط خوب و ایده الی دارند و به نظر من اتلتیکو جسورانه و رئال مادرید فانتزی بازی می کند و این می تواند نقطه پیروزی اتلتیکو و شکست رئال مادرید باشد.

توکلی افزود: این بازی نتیجه نزدیکی خواهد داشت و من پیش بینی می کنم این بازی با نتیجه یک بر صفر یا دو بر یک به نفع اتلتیکو مادرید در ۹۰ دقیقه قانونی به پایان برسد.

 

دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا را تیم های رئال و اتلتیکو مادرید امشب ساعت ۲۳:۱۵  در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان برگزار می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :